2737
2734

من میخوام هودی بخرم،که از اون مانتوهه سی سانتی بلندتره..توو بیرون بپوشم...خیابون و جاهای روزمره که میرم

بنظرتون گشت گیر نمیده؟!

قدم بلنده..

من از سال ۹۴ خواننده خاموش بودم..۹۶اولین کاربریم..۹۹دومین کاربری که تعلیق شد به درخواست خودم..و الان هم که با سومین کاربری اینجااام:)

نینیدونم

کجایی ک من بی قرارم کجایی ک طاقت ندارم کجایی بیا بسه دوری چجوری تونستی چجـوری امشبم مثله هر شب دوباره برات گریه کردم گریه کردم ک شاید بدونی بگی برمیگردم  امشبم زل زدم مثله هر شب ب عکست رو دیوار....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
ن بابا گشت کجا بود

یه زمانی... منظور همون یه ماه پیش از دوستم شنیدم توو تهران و مشهد،هرهای بزرگ حتی به زخمی بودن شلوار هم گیر میدن😶🤦

من از سال ۹۴ خواننده خاموش بودم..۹۶اولین کاربریم..۹۹دومین کاربری که تعلیق شد به درخواست خودم..و الان هم که با سومین کاربری اینجااام:)

ظاهرا تو خیابونا نرفتی تازگیا همه  خشتکو شکمو سینه ها بیرونه😶😁

افسردگی از جنس غم نیست،خشم است،خشمی علیه خود!خشمی که رو به درون چرخیده وحمله میکند.///شما روح ندارید! شما روح هستید، ک جسم دارید.👻 روانشناس🤓🧠
سی سانت بلندتر میشه تا زیر زانو.بلند حساب میشه خب

نه دیگه من قدم بلنده میشه وسط ران

2706