2410
2553
عنوان

دقت کردین فیلمای ترکی بی منتظقن

138 بازدید | 11 پست

مثلا همیش عشق برنده نمیشه به نظرم نوجوونا اصلا نباید فیلم ترکی نگاه کنن اونموقع تو دنیای عاشقانه خودشون گیر میکن ن و فکر میکنن که هر پسری رو میخوان به دست میارن کاشکی یه فیلم مثل معصومیت بسازن که به بچه ها یاد میده که به پسری نچسبن مثلا میبینی تو فیلم دختره واسه به دست آوردنش هر کاری میکنه انتقام میگیره اینا با وجود اینکه یه دختره دیگه دوسش داره اگه منطقی فکر کنیم این کار خیلی اشتباهه واسه به دست آوردن پسری کاری کنی که حسودی کنه و باهات ازدواج کنه هیچوقت تو واقعیت خوشبخت نمیشین من از تجربیات که دارم اینارو بهتون نوشتم که بچه هاتونو جوری تربیت کنید که به پسری نیاز نداشته باشن  

من همون دختری هستم که تو ۱۶ سالگی بهش تجاوز شد........مامان چرا به من باور نداری؟مگه دست خودم بود بهم تجاوز شد.......میدونم از اینکه منو به دنیا اوردی پشیمونی.........من عامل تمام بدبختیای تو هستم.........میدونم داداش دوقلومو بیشتر از من دوست داری.......مامان چرا منو مجبور کردی به خاطر تو تاپیک بزنم و چند کاربر بهم توهین کنن......ولی یه ذره منو تحمل کن قول میدم تنهات میذارم که راحت شی.......مامان چرا وقتی من مجرد بودم منو مجبور کردی بی بی چک بذارم فقط به خاطر اون حرف فالگیر........با اینکه منو دوست نداری ولی یه تار موی تورو با دنیا عوض نمیکنم......فقط قول بده به خاطر من گریه نکنی چون من تو این دنیا مسافرم......اگه مردم بیا این امضا رو بخون تا بفهمی من قصدم ناراحت کردن تو نبود کاشکی میتونستم بهت بگم چه قدر دوست دارم ولی تو به من شک میکنی به من اعتماد نداری.......

بدتر از همشون اپارتمان بیگناهان هس،، ۴روزه همو میشناسن سزیع عاشق هم شدن و قایمکی هم ازدواج کردن😐

مامان ماهلین😘.       انشاالله هرکه بادردش میخوابد با درمانش بیدارشود..🙏.      ترس فقط اونجا که هوشنگ ابتهاج میگه :وقتی همه چیز خوب است، میترسیم!ما به لنگیدن یک جای کار عادت کرده‌ایم ...️️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456

فیلم ترکی فقط اونجاش که دختره نون نداره بخوره اما همه لباساش مارکن

بلا استثنا هم از فضای تنگ میترسن و یه جا با پارتنرشون تو فضای کوچیک باید گیر بیفتن

اگر گاهی جواب نمیدم عذر میخوام.بی حوصله ام،دوست دارم نظرم رو بگم و برم،همین...💚لطفا درخواست دوستی هم نفرستید حرف خصوصی با کسی ندارم
حالا ن ک فیلمای ایرانی خیلی منطقی ان🤦‍♀️😐

منظورم کلی بود 

من همون دختری هستم که تو ۱۶ سالگی بهش تجاوز شد........مامان چرا به من باور نداری؟مگه دست خودم بود بهم تجاوز شد.......میدونم از اینکه منو به دنیا اوردی پشیمونی.........من عامل تمام بدبختیای تو هستم.........میدونم داداش دوقلومو بیشتر از من دوست داری.......مامان چرا منو مجبور کردی به خاطر تو تاپیک بزنم و چند کاربر بهم توهین کنن......ولی یه ذره منو تحمل کن قول میدم تنهات میذارم که راحت شی.......مامان چرا وقتی من مجرد بودم منو مجبور کردی بی بی چک بذارم فقط به خاطر اون حرف فالگیر........با اینکه منو دوست نداری ولی یه تار موی تورو با دنیا عوض نمیکنم......فقط قول بده به خاطر من گریه نکنی چون من تو این دنیا مسافرم......اگه مردم بیا این امضا رو بخون تا بفهمی من قصدم ناراحت کردن تو نبود کاشکی میتونستم بهت بگم چه قدر دوست دارم ولی تو به من شک میکنی به من اعتماد نداری.......

اصلا نگاه نمیکنم

از فیلمو سریال بدم میاد

فقط ترسناک اونم خیلی وقته ندیدم

آجیم نگاه میکنه به وضوح میبینم چقدر از خواستگارای خوبشو بی دلیل رد کرد با اینکه۲۴سالشه ولی خیلی روش اثر میذارن

باید دنیارو دَک کنیم/پسبخندنخندی مدیونی😉

فیلم هاشون لج آدمو در میاره نه زن هاشون منطقی هستن تو روابط زناشویی نه مرداشون،البته جامعه ترکیه مثل فیلم هاشون نیست هرساله کلی از زن ها تو ترکیه سر اتفاقات خیلی پیش پا افتاده توسط همسرهاشون کشته میشن

کاربر آقا هستم
2714

نوجوون چیه

دختر خاله ۸ ساله من نگاه میکنه 😑😑

لعنت به جایی که تو تفکر مردمش هر کی رشته تجربی یا ریاضی نیست خنگه 😫🥺تا وقتی کارای دیگران آسیبی بهت نمیزنه حق دخالت نداری 🙃😉 / نظراتم شاید از نظر شما درست نباشه که منطقیه پس لطفا توهین نکنید 😇😁 / یه بلیط قطار و رفتن از پیش ماگل ها یکی از نیاز های واقعیمه 🍗/ عاشق این ایموجیم 🙂 معلوم نیس خوشحاله، ناراحته، دوست داره، میخواد بکشتت 😆😂  خیلی خوب میشه اگه یه سری بفهمن لازم نیست برای اختلاف سلیقه به کسی توهین کنی 😒😑 

موافقم که اثر میذاره رو آدم   مثلا من ۲۳ سالمه و منتظرم ی عشق افسانه ای شبیه فیلما نصیبم بشه😂🤦🏽‍♀️

نویسنده ها عشق را بزک کرده اند، زشت و زیبا کرده اند،به ان صورت داده اند. هوگو میگوید:بسیاری ادم ها اگر عشق را در داستان ها نخوانده بودند هرگز عاشق نمی شدند./ کاش میشد جایی در پس کوچه های این شهرِشلوغ تورا یافت…مثلا یک عصر دلنشنینِ بهاری، درکافه ای مشرف به رودخانه،هنگام خوردن قهوه ای تلخ چشم در چشم شویم../ یاالله احلامنا بین یدیک.. فحققنا