2703
2553
عنوان

دلم شکست وقتی...

253 بازدید | 22 پست

تایپیکی که حالم بهم میخوره از کسی که تو فقیری بچه دار میشه رو دیدم من الان باردارم تازه شوهرم بیکارشده داریم تموم سعی مونو میکنیم که بهترین چیزارو فراهم کنیم براش ،،،تازه نوشته بودن چقدر بیشعورن کسایی که تو این وضعیت کرونا حامله میشن یعنی من واقعا مادر بدی میشم برا بچم😓😞

من از وقتی فهمیدم لایق بهترینام🥰که خدا تو رو بهم داد😍دخترم🥰

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

تو این تاپیکا نرو عزیزم

قدم نی نیتم پر خیر و برکته نگران نباش همه چیز درست میشه

ای ایران ای مرز پر گهر                  ای خاکت سر چشمه ی هنر   دور از تو اندیشه ی بدان               پاینده مانی تو جاودان                                                                                                                               #پاینده_ایران👑💙👑                                   
2714

سلام .شما که خدا بهتون لطف کرده و مادر شدین باید بسیار محکم و قوی باشید .خیلی محکم تر ازینکه حرفای خام و نپخته یک عده اونم در مجازی شما رو ناراحت و از هدفتون که پرورش یک انسان هست دلسرد کنه.بله مادیات هم‌مهمه تا حدی ولی برای رشد روح و روان و جسم‌سالم یک فرد همه‌ چیز نیست.خدا بهتون برکت میده حتما.

عزیزم نخون این تایپیکاروالان بارداری به ملت چ کدوم پدرمادریه که جونشوبرابچش نده اوناحرف مفت میزنن وای ازقضاوت وای از زخم زبون ول کن همین جا ی تایپیک نذرچهل زیارت عاشورابزن به نیت کارشوهرت خدابزرگه من اینقد اینجا گفتم برام دعاکردن حاجت گرفتما شمابارداری کتاب ریحانه بهشتی روبخون بعدش هم چیزای منفی نخون ونبین 

انشالله خدا صد بر ابر چیزی ک دارید رو بهتون میده ❤️

ممنونم اتفاقا از وقتی به زایمان نزدیکتر میشم خدا بعضیا جاها که فکرشو نمیکردیم رسونده

من از وقتی فهمیدم لایق بهترینام🥰که خدا تو رو بهم داد😍دخترم🥰
2706