2703
2553
عنوان

بررسی سلول های سرطانی

67 بازدید | 5 پست

دوستان من نزدیک دو هفته است دردهای مبهم و بدون منشا زیاد توی بدنم دارم،معده و قفسه سینه و دستم و حتی خود سینه هام،گردنم و پشتم

می‌خوام زودتر بررسی کنم،بنظرتون باید اول آزمایش خون داد یا سونوگرافی

من وسواس فکری دارم

تا مطمئن نشم نمیتونم به زندگی عادی برگردم

همش یه جایم درد داره.صبح تا شب هم مریضی هارو دارم بررسی میکنم،فقط یه جواب آزمایش می‌تونه منو آروم کنه

از زندگی افتادم بخدا

به خاطر تلقینه  سخت نگیر 

نویسنده ها عشق را بزک کرده اند، زشت و زیبا کرده اند،به ان صورت داده اند. هوگو میگوید:بسیاری ادم ها اگر عشق را در داستان ها نخوانده بودند هرگز عاشق نمی شدند./ کاش میشد جایی در پس کوچه های این شهرِشلوغ تورا یافت…مثلا یک عصر دلنشنینِ بهاری، درکافه ای مشرف به رودخانه،هنگام خوردن قهوه ای تلخ چشم در چشم شویم../ یاالله احلامنا بین یدیک.. فحققنا   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
به خاطر تلقینه  سخت نگیر

این سینه ها بدبخت رو آنقدر معاینه کردم فکر کنم داغون شدم

از طرفی معده درد دارم،،،نوار قلب دادم سالم بود،دکتر گفت اسید معده اته،هفته گذشته گفتم احتمالا سرطان معده است

از دیشب تا حالا سرطان سینه

خدایا منو بکش راحت بشم

این سینه ها بدبخت رو آنقدر معاینه کردم فکر کنم داغون شدم از طرفی معده درد دارم،،،نوار قلب دادم سالم ...

به خودت تلقین نکن  روحت مریض میشه . برو ی سونوگرافی سینه بده خیالت راحت شه. هر معده دردیم سرطان نیست که .هممون تقریبا دچار معده دردیم نمیشه که گفت پس سرطان داریم

نویسنده ها عشق را بزک کرده اند، زشت و زیبا کرده اند،به ان صورت داده اند. هوگو میگوید:بسیاری ادم ها اگر عشق را در داستان ها نخوانده بودند هرگز عاشق نمی شدند./ کاش میشد جایی در پس کوچه های این شهرِشلوغ تورا یافت…مثلا یک عصر دلنشنینِ بهاری، درکافه ای مشرف به رودخانه،هنگام خوردن قهوه ای تلخ چشم در چشم شویم../ یاالله احلامنا بین یدیک.. فحققنا