2137
2106
عنوان

بررسی سلول های سرطانی

57 بازدید | 5 پست

دوستان من نزدیک دو هفته است دردهای مبهم و بدون منشا زیاد توی بدنم دارم،معده و قفسه سینه و دستم و حتی خود سینه هام،گردنم و پشتم

می‌خوام زودتر بررسی کنم،بنظرتون باید اول آزمایش خون داد یا سونوگرافی

من وسواس فکری دارم

تا مطمئن نشم نمیتونم به زندگی عادی برگردم

همش یه جایم درد داره.صبح تا شب هم مریضی هارو دارم بررسی میکنم،فقط یه جواب آزمایش می‌تونه منو آروم کنه

از زندگی افتادم بخدا

به خاطر تلقینه  سخت نگیر 

یا الله…أحلامنا بین یدیك …فحققها…. هیچ کس آنها را به یاد نخواهد اورد و آنچه در دست نوشته ها آمده است،هرگز در هیچ زمانی تکرار نخواهد شد،زیرا نسل های محکوم به «صد سال تنهایی »هرگز فرصت زندگی دوباره روی کره ی زمین را پیدا نخواهند کرد. به تو سر بسته و در پرده بگویم ،تا کسی نشنود این راز گهربار جهان را؛ آنچه گفتند و سرودند ،تو آنی.خود تو جان جهانی ،تو ندانی که خود آن نقطه ی عشقی،تو خودت باغ بهشتی .به تو سوگند که این راز شنیدی و نترسیدی و بیدار شدی تا بر در خانه ی متروکه ی هرکس ننشینی و به جز روشنی پرتو خود ،هیچ نبینی و گل وصل نچینی ،نه که جزئی ،نه چون آب در اندام سبویی، خود اویی…به خود آی…   من هیچ وقت نمیگویم در هیچ لحظه ای از این سفر دشوار ،گرفتار ناامیدی نباید شد .من میگویم :به امید باز گردیم ؛قبل از اینکه ناامیدی نابودمان کند.  

واااای خدای من دقیقا منم اینطوری شده بودم. دکترساینا رو پیدا کردم و از دکترای اونجا مشورت گرفتم و مشکلم حل شد. [اینجا کلیک کن]

به خاطر تلقینه  سخت نگیر

این سینه ها بدبخت رو آنقدر معاینه کردم فکر کنم داغون شدم

از طرفی معده درد دارم،،،نوار قلب دادم سالم بود،دکتر گفت اسید معده اته،هفته گذشته گفتم احتمالا سرطان معده است

از دیشب تا حالا سرطان سینه

خدایا منو بکش راحت بشم

2149
این سینه ها بدبخت رو آنقدر معاینه کردم فکر کنم داغون شدم از طرفی معده درد دارم،،،نوار قلب دادم سالم ...

به خودت تلقین نکن  روحت مریض میشه . برو ی سونوگرافی سینه بده خیالت راحت شه. هر معده دردیم سرطان نیست که .هممون تقریبا دچار معده دردیم نمیشه که گفت پس سرطان داریم

یا الله…أحلامنا بین یدیك …فحققها…. هیچ کس آنها را به یاد نخواهد اورد و آنچه در دست نوشته ها آمده است،هرگز در هیچ زمانی تکرار نخواهد شد،زیرا نسل های محکوم به «صد سال تنهایی »هرگز فرصت زندگی دوباره روی کره ی زمین را پیدا نخواهند کرد. به تو سر بسته و در پرده بگویم ،تا کسی نشنود این راز گهربار جهان را؛ آنچه گفتند و سرودند ،تو آنی.خود تو جان جهانی ،تو ندانی که خود آن نقطه ی عشقی،تو خودت باغ بهشتی .به تو سوگند که این راز شنیدی و نترسیدی و بیدار شدی تا بر در خانه ی متروکه ی هرکس ننشینی و به جز روشنی پرتو خود ،هیچ نبینی و گل وصل نچینی ،نه که جزئی ،نه چون آب در اندام سبویی، خود اویی…به خود آی…   من هیچ وقت نمیگویم در هیچ لحظه ای از این سفر دشوار ،گرفتار ناامیدی نباید شد .من میگویم :به امید باز گردیم ؛قبل از اینکه ناامیدی نابودمان کند.