1874
2106

چطور

وزن قبل باردای۵۸☺یه اندام ایده ال خوب 😎داشتم تا اینکه حامله شدم روز ب روز چاق میشدم و...😵وزن اخر بارداریم۸۵😖بود داشتم میترکیدم بعد اتاق عمل۷کیلوم رفته بود 🙄ولی من اندام قبلمو میخاستم😭تااینکه تصمیم جدی گرفتم لاغر کنم مث قبل باربی 😁بشم👸وزن الانم۶۲😏هس ولی دوس دارم۵۹بشم😝برام دعا کنید بهدفم برسم👐😌مامان یه دختر خوشگل 🥰🧿👩‍👧💒🌈عاشق لباس لاک قرتی بازی هستم😁😎دوست دارم پیرنشم🤨میخام وقتی گل دخترم بزرگ شد😜 عین خواهرباشیم برا هم🥰

واااای خدای من دقیقا منم اینطوری شده بودم. دکترساینا رو پیدا کردم و از دکترای اونجا مشورت گرفتم و مشکلم حل شد. [اینجا کلیک کن]

2149
چی بود حالا اخ اخ من درک میکنم .ایشالا بهترشو میخری  

دو نیکه طلا داشتم محور شدم بفروشم بخرم ،😔

میشه برای سلامتی تو دلیم و شفای مادرم دوتا صلوات مهمونم کنید؟🥺🙏💐
2050

واااااای حق داری، بدترین حسه دنیاس به نظرم😢

من بیشتر بخاطر اطلاعات گوشیم ناراحت میشم.

اگه اطلاعات گوشیمو کپی کرده باشم داشته باشمشون سعی میکنم دیگه فراموشش کنم و زیاد غصه نخورم😂

لینک گفتینو                                                              goftino.com/c/cFegpK                                                                                                               اونی که لیاقت مارو نداره، خب نداره دیگه.              غصه کم سعادتی مردم رو هم ما بخوریم؟😌
واااااای بدترین حسه دنیاس به نظرم. من بیشتر بخاطر اطلاعات گوشیم ناراحت میشم. اگه اطلاعات گوشیمو کپ ...

اگر توش پرباشه از عکسات چی؟

2087

واسه منم چهارسال پیش دزدین الانم یادش میوفتم ناراحت میشم 

به درخونه قمربنی هاشم رفتم مطمئنم ردم نمیکنه حس مادربودنوتجربه کنم وصدای قلبشوبشنوم اونموقع معجزشونشون میده امیددارم مامان میشم😭😭😭یاابولفظل
چی؟

ببخشید این گوشی ک گرفتم قلق کیبوردش دستم نیست اشتباه تایپ میکنم همش گفتم دو نیکه طلا داشتم مجبور شدم اونو بفروشم گوشی بخرم اینقدر عذاب کشیدم خدا می‌دونه خدا ازشون نگذره به حق امام حسین

2148