2726
عنوان

هزینه ی عروسی متوسط برا پسرا چقدر میشه ؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 307 بازدید | 44 پست
خونه خریدن ماشین طلا کادو واقعا دو تومن؟😐 احتمالا یا خیلی وقته قدیم ازدواج کردین یا مجرد کم سنی هس ...

البته ماشین منظورم نبود

خونه مثلا با یک و هشتصد بگیره بقیرو هم با دویست تومن جمع کنه

ابجی عزیز توقعات فرق داره پسره  پسره عمم بود گوشواره  ۴ میلیون  انگشتر ست نقره ۸ ...

خوشبخت بشن ایشالله 

اره درسته توقعات فرق داره 

فقط 3 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
شدی صاحب هر بند دلم 😍شدی روز و شبم ماه دلم 😍مهمون کوچولوی دلم خیلی خوش اومدی به زندگی مون🥺خدایا شکرت.  خدایا خودت مواظب مسافر کوچولوم باش😍02/6/13 بیبی چکم مثبت شد😍 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

بله شما درست می گی همه چیز به خود طرفین بستگی داره که خانواده ساده برگزار کن نه خوانواد  دختر س ...

من خودم پسرم خب

اطرافم پسرا هیچی ندارن اما همه چی میخوان دختره و یه وضعی

ما لریم

رسم ک رسومات ساده دارم

بازم بستگی داره یکی هست سنگین

اما توافق هست

2728
ابجی عزیز توقعات فرق داره پسره  پسره عمم بود گوشواره  ۴ میلیون  انگشتر ست نقره ۸ ...

وااا به حق چیزای ندیده:/

یعنی ست براش نخرید؟؟حتی النگو هم نخرید؟؟

چقدر طرف کم توقع بوده احتمالا سن جفتشون بالا بوده..

چون تو آشناهای ما هم دو نفر مجرد ازدواج کردن سنشون ۳۶ تا ۳۸ بود ست و اینارو کامل گرفتن و فقط یکم از خرج عروسی کمتر کردن و تالار نگرفتن ولی بازم اینقدر نمیشه خیلی بالاتر دراومد سال ۹۶ هم بود تازه!!

الان قیمتا هر سال بشدتت بالا رفته 

واقعا قانع بودی نسبت به اینکه جهیزیه رو دختر متقبل میکنه

والا من خودم واسطه دو طرف بودم 

بهشون گفتم بیخیال بقیه

با وامتون جهیزیع بخرید 

خودم با ۱۱۰ میلیون براشون بهترین وسایل خریدم کا نیازه زندگی هستن 

لاکچری و اضافی بازی رو کنار گزاشتم

میشد با ۹۰ تومن هم جمعش کرد

اخه دوتا ادم جوون چی میخوان مگه

وااا به حق چیزای ندیده:/ یعنی ست براش نخرید؟؟حتی النگو هم نخرید؟؟ چقدر طرف کم توقع بوده احتمالا سن ...

بخدا اگر بخوام دروغ بگم

ما لریم

ساده ایم حقیقتا

توقعی نداریم

مهم سازشه

سن عروس ۲۷ 

پسره ۲۹

اول زندگی جای توقعی و اینا نیس

بخدا هیچی دختر هم راضی راضی بودمهم رسیدنه

وااا به حق چیزای ندیده:/ یعنی ست براش نخرید؟؟حتی النگو هم نخرید؟؟ چقدر طرف کم توقع بوده احتمالا سن ...

شمایی که میگی حداقل ۴ میلیارد قیمت خونه خودت و طلاهات چقدره

الکی بدم میاد می خوان اینجا کلاس بذارن 

ما ۵۰ میلیون وام گرفتیم می خواییم بریم سر زندگی مون ، فقط نمیدونم بزنیمش به کجا ,😅

اگر خونه ای یا حتی اتاقی داشته باشید  میتونید تو بعصی جاها ازدواجهای اسان و کم هزینه برای هزینه های عروسی کمک بگیرید یا بعصی جاها جهیزیه ارزان میدن البته وسایلش درحد گذرانه زندگی و نباید انتطار چیزای لاکچری داشته باشی از دوستان یا مساجد پرسجو کنید درمورد طلا واینا هم فک نکنم بیشتر از حلقه بشه چیزی خرید ارایشگاه واتلیه هم تو همون ازدواج اسان هستش حالا خیلی لاکجری نیست ولی برای یادگاری اینا خوبه اگرم خونه ندارید که باید پول پیش خونه رو بدید اون واجبتره واگه بقیش جور شد که چه بهتر نشد فعلا صرف نطر کنید انشاءلله که خدا تو کارتون گشایش ایجاد کنه  

شمایی که میگی حداقل ۴ میلیارد قیمت خونه خودت و طلاهات چقدره الکی بدم میاد می خوان اینجا کلاس بذارن& ...

عزیزم اولن من مجردم 

دومن سر ازدواج خواهرم همه ی اینارو به چشم دیدیم..

و اینکه از لحاظ مالی هم مرفه هستیم و ماشین و خونه خیلی خوب داریم..

این شمایین که مثل عقده ایا دنبال اینین که هر کی چقدر طلا داره😅

و اینکه شما احتمالا یا خیلی وقته ازدواج کردین و قیمت اون موقع رو لحاظ میکنین یا مجرد کم سنی هستین که سرش لای برفه..الان قیمت خرید یه خونه ی معمولی فقط حدود یه میلیارده..پایین ترین مدل ماشین که بشه اوکی باشه همین پراید میدونین چقدره ..

طلا چی؟فک نکنم حتی اینم بدونین:/

نکنه فکر کردین ازدواج خاله بازیه؟😂😐

2706