2410
2553
عنوان

کسی بوده شوهرش رفتارش دوقطبی باشه؟

159 بازدید | 18 پست

رفتار شوهرم کلافم کرده،میبینی یه مدت خوبه خوبه،همه چی بینمون اوکی،

یهو از دنده چپ بلند میشه،و دنبال بهونه میگرده ،دعوا و داد و بیداد،

منم متاسفانه سعی میکنم با ملایمت حرف بزنم و جوابشو بدم بیشتر وقتا ،همینه ک پررو شده و فکر کرده حق بااونه ،قلدر بازی درمیاره،

من ۱۴سال ازش کوچیکترم،و خیلی پشیمونم ازاینکه سن کم ازدواج کردم

دوتا بچه سالمم دارم ک خیلی روشون حساسم و بهشون میرسم،سعی میکنم غذارو باب سلیقه اون درست کنم،زیادی پرروش کردم،البته همونجور ک گفتم بعضی وقتا هم خوبه خوبه،بعضی وقتها اینجوری میشه

به این که نمیشه گفت دو قطبی. فراتر از این چیز های این اختلال شخصیتی داره

خودم رو پس گرفتم از تمام کسانی که سیلی محکمی به صورت ساده محبتم زدند خودم را پس گرفتم تا جای خالی مرا یک نفر از جنس خودشان پر کند اینکه سکوتمیمردم  تا احساسم را جریحه دار کنند احمقانه ترین شکل سادگیست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

شوهرمن دوقطبیه تو یه ساعت ۱۰بار عصبی میشه ۱۰بار احساساتی فک نکنم شوهرشما دوقطبی باشه

از دردسخن گفتن و از دردشنیدن باادم بی درد، ندانی که چه دردیست😔 ازته دلت برای همه منتظرها و من دعاکن  مرسی دوستم...
2720
چ زوری میگه رفتلرش چجوره

لجبازی میکنه محل نمیده ،اخم،مثلا بچه خواب بوده میدونه رو صدا حساس،سروصدا کرده بچه بیدار شده خودشم ول میکنه میره بیرون ،بچه کوچیک دارم استراحت ندارم اصلا انتظار داره همه چی مرتب باشه

پس با این حساب همه مردها دو قطبی هستن😅 دو قطبی معمولا یه چند ماهی خیلی اکتیو و شاد و سرحالن زیاد حرف میزنن خیلیییی خرید میکنن چیزهای گرون و کم خواب میشن و ... یه چند ماهی کاملا آرام افسرده میرن تو لاک خودشون غمگین میشن . باید بره دکتر تا دقیق تشخیص بده . شما چند سالتونه؟؟؟؟

من خودم دوقطبی میشم گاهی 

دلیلشم میدونم مثلا وقتی استرس دارم یهو آدم بدی هم میشم با شوهرم یا نزدیکام 

یا مثلا از یه چیز دیگه ناراحت بشم که هی خودخوری کنم سر اون موضوع بعد دوقطبی میشم یعنی همه چی بین منو شوهرم خوبه اما من بدمیشم 

بنظرم من باید خیلی روخودم کار کنم که عصبانیت و استرسم تاثیرنذاره رو روابطم باهمسرم 

همسر شما هم همینطور

2714
من خودم دوقطبی میشم گاهی  دلیلشم میدونم مثلا وقتی استرس دارم یهو آدم بدی هم میشم با شوهرم یا ن ...

واقعا من تومرحله سختی هستم،دوتا بچه کوچیک،بی خوابی شب و روز،ی روز ناهارو زود اماده میکنم دیر میاد،روزی ک دیر میشه و شانسی اون زود گشنش کلی بداخلاقی میکنه،بعدانتظارم داره انواع اقسام ترشی بندازمو ازاینجور مسایل،خودشم کمک اصلا

واقعا من تومرحله سختی هستم،دوتا بچه کوچیک،بی خوابی شب و روز،ی روز ناهارو زود اماده میکنم دیر میاد،رو ...

خب بنظرم من برا هرکارش دنبال راه حل باش 

تا اینکه انتظار داشته باشی تغییرکنه چون رو عوض کردنش نمیشه ریسک کرد اگه عوض نشه تو وقتت هدر شده فقط 

مثلا برا همین اخلاقش راه حل ساده ش اینه که بسپریش هرروز که خواست زودتر بیاد یه ساعت قبلش بهت خبر بده تا کاراتو تموم کنی

2706