2733
2739
عنوان

زانو درد شبانه کودک

603 بازدید | 13 پست

سلام مامانای گل کسی تابحال تجربه زانو درد کودکش رو داشته؟ 

کودکم پنج سالشه، بیشتر شب موقع خواب درد خفیف توی زانوی راستش داره 

که همش پاش رو باز و بسته میکنه 

خودش میگه بعضی از روزها هم توی روز هم درد داره

یعنی برای چی میتونه باشه؟ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738
از اینکه تو این شرایط کرونا و پاندمی بخوام دکتر و آزمایشگاه برم خیلی می ترسم

آره واقعا ما دوساله رعایت کردیم و نگرفتیم 15 روز پیش مامانم رفت ام آر آی و دکتر ... الان 10 روزه که مبتلا شده 

منم که از دیروز گلو درد وخلط دارم و امروزم کمی تب ،میترسم برم دکتر 😦 

آره واقعا ما دوساله رعایت کردیم و نگرفتیم 15 روز پیش مامانم رفت ام آر آی و دکتر ... الان 10 روزه که ...

ای وای. خدا شفا بده عزیزم. خب اپلیکیشن پزشکت رو نصب کن توی گوشیت. تلفنی ویزیت شو دکتر برات دارو هم می نویسه

عزیزم اصلا پشت گوش نندازا خیلی خطرناکه در آینده ممکنه خدای نکرده باعث آرتروز میشه اونم تو سن خیلی کم که اصلا خوب نیست حتما برو پیش یه متخصص ارتوپد من خودم به متخصص ارتوپد خیلی خوب میشناسمک که حتما بچتو ببر پیشش چون دختر خالمم رفت پیشش واقعا راصی بود برای همین تجربه دارم بهت که می گم که حتما بری پیشش خواستی شماره و ادرسش میدم بهت ولی اصلا بری یک لحظه هم پشت گوش ننداز گلم

عزیزم اصلا پشت گوش نندازا خیلی خطرناکه در آینده ممکنه خدای نکرده باعث آرتروز میشه اونم تو سن خیلی کم ...

سلام عزیزم پیش یه متخصص ارتوپد رفتم یه عکس فقط گرفت و گفت احتمالا چیزی نیست .یه شربت ویتامین دی داد فقط‌.شما تجربه ای دارین؟میشه بگین چطور بوده؟