2733
2734
سعی کنید موقع چت کردن پرحرفی نکنین زیاد سوال نپرسین بزارین طرف مقابل بیشتر صحبت کنه همیشه همینه از ...

خب شاید فلک زده کم حرفه😂😂

منم کم حرفم حوصله چت ندارم ولی واقعا دوستش دارم😂

ما را که تو منظوری خاطر نرود جایی❤💍/بعد از کارشناسی میخوام به دلایل شخصی مجدد کنکور بدم.لطفا به تاپیکام گیر ندین😘/من فقط تو شبکه های اجتماعی اجتماعیم✋
بنظرت عزیزم پیش مشاور برم خوبه ؟  در حدی حساس میشم که بعدش گریه میکنم که چرا اهمیت نمیده بهم

وای یکم بیخیال تر باش گلم

کلا فقط نسبت به رلت اینطور هستی یا خانواده و دوستات؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بنظرت عزیزم پیش مشاور برم خوبه ؟  در حدی حساس میشم که بعدش گریه میکنم که چرا اهمیت نمیده بهم

ینی چی اهمیت نمیده؟

خیلی دیر پی اماتو سین میزنه؟

وسط چت که میره دیگه نمیاد تا چن ساعت؟

باهات بداخلاقی کرده تا الان؟

ما را که تو منظوری خاطر نرود جایی❤💍/بعد از کارشناسی میخوام به دلایل شخصی مجدد کنکور بدم.لطفا به تاپیکام گیر ندین😘/من فقط تو شبکه های اجتماعی اجتماعیم✋
2728
ینی چی اهمیت نمیده؟ خیلی دیر پی اماتو سین میزنه؟ وسط چت که میره دیگه نمیاد تا چن ساعت؟ باهات بداخ ...

اونقدری که من میام سمتش یا مشتاقم واسه چت کردن اون نیست😣

مثلا تا نیم ساعت 

یا وسط چت میره میبینم آنلاینه ولی جواب منو نمیده

بداخلاق نیست

اونقدری که من میام سمتش یا مشتاقم واسه چت کردن اون نیست😣 مثلا تا نیم ساعت  یا وسط چت میره می ...

خودش اول خواستت؟

2738
اره عزیزم

مطمئنی اهل دختر بازی نیس؟

اره نیست اینو مطمئنم نمیدونم چرا آنلاینه ولی جواب منو نمیده 🤦🏻‍♀️

این موردو حتما چک کن که دردش چیه

چون معمولا جواب رلو زود میدن

ولی این که تمایلش به چت کمه مشکل خیلی حادی نیس چون یه سری آدما کلا اهل چت نیستن خیلی،باید ببینی حضوری چطوریه