2733
2734
عنوان

من همونم که گفتم در شرف طلاقم عکسمم گذاشتم

| مشاهده متن کامل بحث + 604 بازدید | 43 پست
الان جیکار کنم؟ فردا برم مهرمو بزارم اجرا؟

خواهرم ببین الان توخونش نرفتی بچه نداری راحتی.اگه دوسش داری یه تعهدی چیزی بگیرکه رفتی زیریه سقف دیگه ازاین کارنکنه.توزندگیه مشترک ادم داغون میشه وقتی میبینه شوهرش دنبال یکی دیگه اس.پس اشتباه نکن خوب فکرکن‌

به جزچت چیزه دیگه ای هم دیدی ازش؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چه شرط و شروطی بزارم؟

هر چی دوست داری 

اینستا رو‌حذف کنه 

بازم یه خبط و خطایی ازش ببینی دیگه تمومه 

پول مولم داره اگه ازش بگیر برو برای خودت طلا ملا بخر

برای حاجت رواییم یه صلوات مهمونم کنید الهی خدا هر ارزویی دارین براورده کنه
2728
نه هیچی

اگه یه موردبوده بایه تعهدی که ابکی نباشه میتونی ادامه بدی.حق طلاقم گرفتی ازش.فایده ای نداره که مردی که دنبال این واون باشه فرقی نداره زنش طلاق بگیره یانه.

یه چیزی باشه که وقتی زندگیه مشترکتوشروع کردی دیگه ازاین کارانکنه.میدونی به خدازندکی واسه ادم جهنم میشه وقتی میبینه شوهرش اونطوریه.حالاتودستت بازه هرکاری خواستی میتونی بکنی

؟

اگه یه موردبوده بایه تعهدی که ابکی نباشه میتونی ادامه بدی.حق طلاقم گرفتی ازش.فایده ای نداره که مردی ...

چیکار کنم که محکم و قابل اتکا باشه؟نتونه تکون بخوره اصلا

هیچ اگر سایه پذیرد منم آن سایه‌ی هیچ🤍🦋
2738

مشاوره برید حتمن حتمن بعد یکم سخت بگیر ببخش

خودم رو پس گرفتم از تمام کسانی که سیلی محکمی به صورت ساده محبتم زدند خودم را پس گرفتم تا جای خالی مرا یک نفر از جنس خودشان پر کند اینکه سکوتمیمردم  تا احساسم را جریحه دار کنند احمقانه ترین شکل سادگیست
چیکار کنم که محکم و قابل اتکا باشه؟نتونه تکون بخوره اصلا

نمیدونم.کاش بایه وکیلی چیزی حرف بزنی .اون راهنمایت کنه.این چیزهارونبایدشوخی گرفت بایدیه جوری حلش کنی که بعدابه مشکل برنخوری من تودوران نامزدی شوخی گرفتم گفتم درست میشه برم سرخونه زندگیم ولی نشد.الان زجرمیکشم.هرلحظه فکرمیکنم داره خیانت میکنه یابعدهامیکنه.زندگیم شده واسم جهنم‌اینهاروگفتم وکه اشتباه نکنی مثل من.

میخوام مطمئن شم ادم میشه..متاسفانه دروغ زیاد میگه به حرفاش یک درصد هم اعتماد ندارم

دیگه توبه کرده زیاد پیله نکن بگو اینستا تو حذف من کلا تو جنبه اینستا مداربسته مدت خودت و بگیر زود شل نشو 

ببین گلم واقعیت اینه حس شیطونی تو وجود اکثر مردها هس و هیچ وقت ترک نمیکنن

مازنها مردارو به چشم شوهر عشق و محبت میبینیم ولی مردا مارو رو فقط دوست خودشون میدونن بخاطر اون به خودشون اجازه میدن باهرکسی باشن

به قسم هاش اصلا اعتنا نکن و بهش بگو دوست داری منم مثل خودت باشم یانه .بلاخره زندگی بامحدودیت رو هیچکسی نمیپذیره

نباید به هیچ مردی حتی شوهرت دل ببندی وگرنه اسیب میبینی

تبریک میگم بهت تاحدی مردارو شناختی