2737
2734
عنوان

خسته ام

34 بازدید | 3 پست

بچه بودم دوست داشتم بزرگ شدم یه فرد موفق بشم اما نشدم افسرده شدم از دست این کشور ودنیاش خسته ام همه چی گرون دوست ندارم از خونه بیرون برم یا برم سرکار جامعه پراز مردهای کثیف وهرز که به آدم دست اندازی یا تجاوز کنند تا حالا بهم سه بار دست اندازی شده از خودم و بدنم بدم میاد    دلم میخواد دوباره برگردم به بچگی ایم اون ۱۵ سال قبل چقدر خوب بود ده سال پیش قبل اینکه همه گوشی لمسی داشته باشن گوشی دکمه دار دوربین دار رو بورس بود هی چه زود گذشت بچگی هامون😭😭😭

انسان ها همان چیزی هستند که در آینه می بینند😎🥺😔
شما خودتون روانشناسی خوندید که بهتر میدونید  به ما هم کمک کنید🥲

یعنی ماها آدم نیستیم این چه طرز فکریه مثل اینکه یه دندون پزشک دندون اش درد کنه بهش بگیم خودت درستش کن🤦‍♀️🤦‍♀️

انسان ها همان چیزی هستند که در آینه می بینند😎🥺😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یعنی ماها آدم نیستیم این چه طرز فکریه مثل اینکه یه دندون پزشک دندون اش درد کنه بهش بگیم خودت درستش ک ...

دندون پزشک نمیتونه دست بکنه تو دهنش

ولی روانشناس که خودشو بیشتر میشناسه و راهکار داره میتونه به خودش کمک کنه

نمیگم ممکن نیس مشکل داشته باشی چرا 

اتفاقا روانشناس های بزرگ در شرایطی  بحران داشتن ولی باتوجه به علم خودشون مشکلشون حل شده  و به دیگران راهکار دادن

البته میگم روانشناس های  بزرگ🙂

ان شاالله  شما هم بهتر بشی

یاعلی

همیشه چرخ و فلک زندگی ثابت نمی‌مونه...😎💪🎡 
2731