2737
2739
عنوان

با شوهر ولخرج چیکار کنم😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 1593 بازدید | 35 پست
دلت خوش بشینم لواشک درست کنم اینقدر در طول روز حرص میخورم ک اعصاب هیچی زو ندارم

خب بهتره ک اون همه چیزو بریزی تو زباله

والله دل منم خوش نیس ولی وقتی ولخرج مجبورم خودم مدیرت کنم ک اسراف نشن 

منتظرتیم خوشگل مامانی😍
کارت پول ودسته چک خودت جدا دستت  باشه  طلابخر خورد خورد حق داری من کاملا درکت میکنم انبه ...

عزیزم من پول های خودمو میدم طلا ولی این ماه مجبور شدم قسط اخر رو بدم چون رو طلای من پول سودی گرفته بود

بماند پول رو هم به باد داد

بعد این شغلش ازاد من اصلا نمیدونم چقد کار میکنه چقد تو حسابشه چیکار میکنه من اصلا خیلی ساله در جریانش نیستم فقط حرص جوش میخورم

خرید برم کنم ولی این خرید های باب میل خودشو میکنه اصلا مخم نیست من امروط رفته باشم خرید یا یک هفته پیش این کار خودشو میکنه

چنان نماند چنین نیز هم نخواهد ماند🌷🌷

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم من پول های خودمو میدم طلا ولی این ماه مجبور شدم قسط اخر رو بدم چون رو طلای من پول سودی گرفته ب ...

پس مدلشه  روحیه اش با خرید خوب میشه 

حق داری ولی حرص خوردن تو که چیزی تغییر نمیکنه جز اینکه افسرده وموهات سفید بشه 

بچه 

آرامش سهم قلبی است که درتصرف خداست.    
2731
پس مدلشه  روحیه اش با خرید خوب میشه  حق داری ولی حرص خوردن تو که چیزی تغییر نمیکنه جز این ...

اره متاسفانه

بله ی پسر ۸ ساله دارم 

شوهرم ۳۳ سالشه من ۲۷

چنان نماند چنین نیز هم نخواهد ماند🌷🌷

شوهر منم بی اندازه ولخرج..اوایل خیلی اذیت می شوم بعدها فهمیدم خرچ کردن حالشو بهتر می کنه حالا می زارم خرج ۸ونه رو اون با درآمد خودش بکنه و من حقوقم پس انداز می کنم حتی کرم دور چشم هم نمی خرم می گم اون باره چون در نهایت همه ی پولشو خرج می کنه منم سعی می کنم حداقل خرج کردنهای به مسیر درستی هدایت کنم..ولی در مجموع بسیار سخته درکت می کنم....

مثلا امروز رفتیم برای بچه لوازم تحریر بخریم ۲ میلیون ات و اشغال خریدیم اومدیم😐😐😐

Shsh