2733
2734
عنوان

شوهرهای شما تو جمع چه جورین؟ لطفا بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 755 بازدید | 41 پست
بیخیالش بشو چون درست بشو نیستن. هر چقدر بیشتر گیر بدی ناخود آگاه بدتر ساکت... میشن.  اگه زیاد ...

نه بابا چی چیو جدا شو 

واسه همچین چیزی که طلاق نمیگیرن دختر فقط گفتم شاید بشه درستش کرد ذهنمو مشغول کرد که نکنه از چیزی ناراحته آخه حتی با منم خیلی صحبت نمیکنه تو جمع و فاصله میگیره

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شوهر منم تو جمع خیلی آروم و کم حرف و مغرور میشه 

واسم اهمیتی نداره خب اونجوری راحته 

من که اینقدر میگم ‌‌مخندم و سرو صدا میکنم که ساکتی اون به چشم نمیاد خخخخخ 

از کوتهی ماست که دیوار بلند است 🙃
2728

بهتر....شوخ طبعی هم بکنه زندگیتون تو چشم میره...اگه ناراحت بود اصلا نمیامد..

امیدوارم مادرشوهر و خواهرشوهرای گلم‌«البته گل های قالی»هر وقت برن بدی منو به شوهرم بگن تبدیل به سنگ بشن...😐..............دوستان ،برای صاحب خونه شدنم لطفا نفری ی صلوات بفرستید.
نه بابا چی چیو جدا شو  واسه همچین چیزی که طلاق نمیگیرن دختر فقط گفتم شاید بشه درستش کرد ذهنمو ...

فدات. گفتم درست بشو نیستن. شوهرت مثل من از اجتماع بدش میاد

من یه مامان آرمی هستم و۲۶سالمه😇تیکر تاریخ خرید ماشینمونه🤏
شوهر منم تو جمع خیلی آروم و کم حرف و مغرور میشه  واسم اهمیتی نداره خب اونجوری راحته  من ...

منم همینطورم پر سر و صدا و اهل صحبت البته نه همه جا باید موقعیتش باشه

2738
مهم وقتیه ک باهمین.من اصلا خوشم نمیاد شوهرم تو جمع هی بخنده یا ... . ی رفتار کاملا معقولانه دارن تو ...

ممنون عزیزم نگرانیم از اینه که شاید از چیزی ناراحتی داره آخه هرچی سعی میکنم به حرف بگیرمش نمیشه حتی جواب منو فقط با اشاره سر میده و صحبت نمیکنه باهام توی جمع