2410
2553
عنوان

موهای بچه ام داغون شد😭

232 بازدید | 18 پست

خانوما توروخدا بیاین یه دلداری بدین

دخترم پونزده ماهشه خواستم موهاشو چتری کوتاه کنم یهو آرایشگر دستش خطا رفت موهاشو تا بالا زد طفلک بچه ام موهاش خیلی ناقض شد

دلم سوخت براش خیلی زشت شده جلوی موش

یکی بهم گفت موهای جلوی بچه رو یهو بی هوا تا ته کوتاه کنن خیلی دیر رشد می‌کنه

دارم دیونه میشم یهو میبینمش جیگرم کباب میشه واسه بچه ام😔😔😔

شما راه حلی کاری بلد نیستین انجام بدم سریعتر موهاش رشد کنه از این حالتش در بیاد😭😔

منم چتری زدم سریع رشد می‌کنه نگران نباش فقط این مدت کش تل مانند یا تل و گیره بزن سریع رشد می‌کنه

با 🚬 سیگارم 🚬 سوزوندم نوک این زبونمو که به هیچکی نگم دوس‍ــت دارم..❌یه چهارتا قوالله بخون که نشه شروع روزت با من..🔥من ماده شیر نداشتم تا الان که افتادم دست ی مشت بچه پلنگ 🤭🤍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم چتری زدم سریع رشد می‌کنه نگران نباش فقط این مدت کش تل مانند یا تل و گیره بزن سریع رشد می‌کنه

اخه این چتری نیست که دیگه تا نزدیک ریشه اش کوتاه کرد گیره نمیگیره بهش😭😭😔😔😔

2456

آره یهو بی هوا کوتاه کنی ریشه موها قهر میکنن میگن هااا این بی هوا کوتاه کرد از قبل هماهنگ نکرد ما دیگه رشد نمیکنیم  

عزیزم این چیزا چیه باور میکنی سرعت رشد موهاش همونیه که بوده 

فعلا بیرون میبری موهاش رو با تل،،توربان یا گیره مو بالا جمع کن دیده نشه تا رشد کنه

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔

اخه دست ازاشگر خطابره تهش یه سانت بالاتر بزنه نه که نزدیک ریشهههه!!!

چ ناشی بوده اون اراشگره

عزیزمرشد موهای بچه هاخوبه زود بلندمیشه

میشه برای سلامت تو دلیم یه صلوات از ته دل بفرستید؟😍♥️

کش بگیر بنداز مثل تل ببرش عقب یا کلا کچل کن 

با 🚬 سیگارم 🚬 سوزوندم نوک این زبونمو که به هیچکی نگم دوس‍ــت دارم..❌یه چهارتا قوالله بخون که نشه شروع روزت با من..🔥من ماده شیر نداشتم تا الان که افتادم دست ی مشت بچه پلنگ 🤭🤍

ینی تا این حد خرابدکرده

بعداز ۲سال و نیم روز تولدم1400/8/22 بی بی چکم مثبت شدخدایا شکرت😍 امروز به مورخ۱۴۰۰/۹/۱۷واسه اولین بار صدای قلب❤ نی نیم رو با ضربان ۱۵۲ گوش کردم خیلی حس خوبی بود😍 ۱۴۰۰/۱۱/۱۸جواب غربالگریم بد شد وقتی تو مطب با چشم‌گریون منتظر نوبتم بودم واسه اولین بار تکون خوردن نی نیمو حس کردم من میدونم حالت خوبه عشق مامان🤰و امروز۱۴۰۰/۱۱/۲۷ بعد۹روزانتظار جواب سل فری اومد خداروشکر جوجه من سالمه ویه دخمل نانازه😍قشنگ مامان غصه نخوری این روزای سختم تموم میشه من تمام این کبودی های رو دستم رو بخاطر تو تحمل میکنم فقط سالم بیا بغل مامانی ❤ دخترک من خیلی عجله داشت ۳۶هفته ۱۴۰۱/۴/۶اومد بغل مامانش قشنگ‌من خوش اومدی به زندگی منو بابایی 👨‍👩‍👧
2714

ای وای خدا بگم‌ چیکار کنه ارایشگر رو

بعداز ۲سال و نیم روز تولدم1400/8/22 بی بی چکم مثبت شدخدایا شکرت😍 امروز به مورخ۱۴۰۰/۹/۱۷واسه اولین بار صدای قلب❤ نی نیم رو با ضربان ۱۵۲ گوش کردم خیلی حس خوبی بود😍 ۱۴۰۰/۱۱/۱۸جواب غربالگریم بد شد وقتی تو مطب با چشم‌گریون منتظر نوبتم بودم واسه اولین بار تکون خوردن نی نیمو حس کردم من میدونم حالت خوبه عشق مامان🤰و امروز۱۴۰۰/۱۱/۲۷ بعد۹روزانتظار جواب سل فری اومد خداروشکر جوجه من سالمه ویه دخمل نانازه😍قشنگ مامان غصه نخوری این روزای سختم تموم میشه من تمام این کبودی های رو دستم رو بخاطر تو تحمل میکنم فقط سالم بیا بغل مامانی ❤ دخترک من خیلی عجله داشت ۳۶هفته ۱۴۰۱/۴/۶اومد بغل مامانش قشنگ‌من خوش اومدی به زندگی منو بابایی 👨‍👩‍👧

قربونت برم ببین دروغ گفته داخل گوگلم ک بزنی درست میشه موهاش اصلا کودکو از ته میزنن که رشده موهاش خوب بشه فدات شم ناراحتی ندارهه که حل میشه . بزن گوگل نوزادو از ته میتراشن خوب در بیاد الکی گفته بهتون🌹♥️

بگین دعاتون کنم هرموقع خواستین♡.توی تاپیک هایی ک میخوان واسشون دعا کنید من رو تگ کنید. شما هم اگه دوست داشتید دعام کنید♥️♥️

گیر سر بزن قشنگ بشه در میاد عزیزم نگرانی نداره که همه از ته میزنن شما از تهم نزدی ک

بگین دعاتون کنم هرموقع خواستین♡.توی تاپیک هایی ک میخوان واسشون دعا کنید من رو تگ کنید. شما هم اگه دوست داشتید دعام کنید♥️♥️
قربونت برم ببین دروغ گفته داخل گوگلم ک بزنی درست میشه موهاش اصلا کودکو از ته میزنن که رشده موهاش خوب ...

عزیزم من چند تا سوال داشتم میخواستم حستون رو بگید اگ میشع درخواست دوستی ام قبول کنید اگ ام ن اینجا پاسخ بدید  ممنون میشم ..

عزیزم من چند تا سوال داشتم میخواستم حستون رو بگید اگ میشع درخواست دوستی ام قبول کنید اگ ام ن اینجا پ ...

همینجا بپرس عزیزم

2706