2737
2734
عنوان

بنظرتون آی یو آی من میگیره؟

3627 بازدید | 42 پست

من ۱۱پریودی تخمک۱۶و۱۸داشتم لتروزول هم خورده بودم آمپول آزاد سازی تخمک هم زدم روز ۱۴و۱۵ پریودی آی یو آی انجام دادم بنظرتون میگیره؟ خیلی نگرانم آخه خونه ام ۶۸تا پله داره هرروز بالا پایین میشم البته آروم 

انشاالله ک میشه صلوات می‌فرستم برات 

وقتی لایک کردم ینی برات صلوات فرستادم کاربری دست دونفره   میشه برام یه صلوات بفرستی ؟مرسی.خدایا تو بساز تو بسازی قشنگتره خدایا شکرت واسه همه چی    خدا جونم وقتش نیست یه خونه حیاط دار خوب و بزرگ بهم بدی   میدونم ک بهم میدی خیلی حرف شنیدم خسته شدم چرااااا آخه .میدونم ک همه چی درست میشه لطفاً زودتر خسته شدم خدایا خودت میدونی و میبینی لطفاً کمکمون کن   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
لطفا اگه کسی میدونه جواب بده

سعی کن رعایت کنی ولی برا ای یو ا خیلی پله مشکلی ایجاد نمیکنه 

طول عمر آدمی نیم نگاهی بیش نیست، وای از این بی حرمتی با جان انسان میکنند، در دنیایی ک هیچ کس بی عیب نیست چه کسی  می‌تواند تو را مقصر بداند، در قضاوت همه حق را ب تو دادند ولی، نکته اینجاست ک من راز نگه دار ترم 
انشاالله ک میشه صلوات می‌فرستم برات 

خدا از زبونت بشنوه دیروز تاحالا کلی فشار عصبی داشتم وگریه کردم آخه شوهرم همه چیش عاری بوده خودم هم مشکلی نداشتم اما میترسم نشه

سلام عزیزم. 

ان شاءالله که میگیره قدرت خدا فراتر از تصور ماست... شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد... 

عزیزم چند ساعت بعد سونو امپول زدی و چند ساعت بعد از تزریق ای یو ای کردی؟ 

توی قنوت نمازتون دعای سلامتی حضرت صاحب الامر عجل الله تعالی فرجه الشریف (دعای اللهم کن لولیک...) رو بخونید. خدایا من اعمال مستحبی ام رو به نیابت از تمام این دل شیفتگان حضرت انجام میدم. 
خدا از زبونت بشنوه دیروز تاحالا کلی فشار عصبی داشتم وگریه کردم آخه شوهرم همه چیش عاری بوده خودم هم م ...

استرس ک خیلی بده چرا گریه میکنی، مگه دکترت بهت نگفته باید بدون استرس باشی 

طول عمر آدمی نیم نگاهی بیش نیست، وای از این بی حرمتی با جان انسان میکنند، در دنیایی ک هیچ کس بی عیب نیست چه کسی  می‌تواند تو را مقصر بداند، در قضاوت همه حق را ب تو دادند ولی، نکته اینجاست ک من راز نگه دار ترم 
2738
سعی کن رعایت کنی ولی برا ای یو ا خیلی پله مشکلی ایجاد نمیکنه 

میگن نباید پله بری شوهرم جلو جلو داره سرکوفت میده که اگه نشه مشکل از تو هستش درحالی که من دوتا تخمک خوب داشتم ولی دکتر میگفت مال شوهرم جز اسپرمهای نادر هستش خیلی خوب بوده وباعث شده شوهرم کلا عصبیم کنه ازبس گفته باردار نشی مقصر تو هستی

استرس ک خیلی بده چرا گریه میکنی، مگه دکترت بهت نگفته باید بدون استرس باشی 

بخاطر اینکه شوهرم شرایط منو میدونه ولی کلا ولم میکنه میره خونه مامانش کلا منو نمیبینه وسرکوفت میده که مقصر تویی که باردار نمیشیم

میگن نباید پله بری شوهرم جلو جلو داره سرکوفت میده که اگه نشه مشکل از تو هستش درحالی که من دوتا تخمک ...

مگه چند وقته اقدامین؟ 

توی قنوت نمازتون دعای سلامتی حضرت صاحب الامر عجل الله تعالی فرجه الشریف (دعای اللهم کن لولیک...) رو بخونید. خدایا من اعمال مستحبی ام رو به نیابت از تمام این دل شیفتگان حضرت انجام میدم. 
سلام عزیزم.  ان شاءالله که میگیره قدرت خدا فراتر از تصور ماست... شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد ...

همون شب سونو گفت دوتا تخمک خوشکل داری وامپول بزن برای پس فردا گفتم شوهرم نیست گفت پس فردا شب بزن یعنی شب دوازدهم آمپول زدم دوروز بعدش یعنی ۱۴ ام شب و۱۵ ام شب آی یو آی انجام دادم

مگه چند وقته اقدامین؟ 

یه دختر ۹ساله دارم الا۶سال از شهریور تا آبان یه شب اقدام میکردم نشده الان رفتم آی یو آی ولی عکس رنگی گرفتم عالی بود رحمم عالیه کیست ندارم تنبلی ندارم هیچ مشکلی ندارم

همون شب سونو گفت دوتا تخمک خوشکل داری وامپول بزن برای پس فردا گفتم شوهرم نیست گفت پس فردا شب بزن یعن ...

ان شاءالله که میگیره. عزیزم من فردا برات سوره مریم میخونم. میدونم انتظار چقدر سخته. 

قوی باش و توکل کن. 

من فکر میکردم ای یو ای رو فقط یکبار انجام میدن. 

بهتون گفتن که بعد از ای یو ای خودتونم اقدام طبیعی داشته باشین؟ 

2706