2733
2739
من تنهاسوالی که ذهنم رودرگیرکرده اینه که اگه خدامیدونست ماانسان هاهزاران سال بعددست به چه جرم وفسادی ...

دقیقا 😐

اصن چرا شیطون رو آفرید وقتی میدوسنت تبدیل به موجود بدی میشه و انسان هارو به گناه میندازه🥺💔

💜I'M AN ARMY

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
اول مرغ بود یا تخم مرغ

اول مرغ بوده اینجوری که همه موجودات از سلول به وجود اومدن موجودات تک سلولی بهم پیوستن و جهش دادن تا مرغ رو به وجود اوردن مرغ به خاطر شرایط محیطش و محافظت از جنین تو بدنش جهش به وجود اومده و دور جنین رو تخم گرفته چون تو تولید مثل مرغ اول جنین بوجود میاد اخرپوسته تخم شکل میگیره 

واینکه اگه فرض بر این بزاریم اول تخم مرغ بوده اشتباهه چون روی تخم باید حتما مرغ بشینه تا جوجه بشه پس اول مرغ از تک سلولی ها بوجود امده بعد تخم مرغ تشکیل شده

اگر امشب تا ابد ادامه داشته باشد....                                    مهم نیست اگر فردایی نباشد                                       
2738
آیا اسلام هم مثل مسیحیت تحریف و دستکاری شده؟😐 اگه نه پس چرا وقتی خدا گفته زنو مرد باهم برابرن و بر ...

بله متاسفانه همه ادیان الهی در واقع یکی هستند و تا زمانی به درستی انجام میشدن که پیامبرانشون در میان مردم بودند 

حدیث از حضرت محمد (ص) هست که صراحتا میفرمایند ( اسلام تا زمانیکه علی (ع) در میان مردم هست درست اجرا میشه بعد از علی دچار انحراف میشه تا زمانیکه مهدی (عج ) قیام کنه )

فرق ما با مسیحیت اینه که قرآن ما تحریف نشده ست اما بخش هایی از انجیل بعد ها حذف ،اضافه یا تغییر پیدا کرده 

💫الْحَمْدُ لِلَّهِ الَّذِی جَعَلَنَا مِنَ الْمُتَمَسِّکِینَ بِوِلاَیَهِ أَمِیرِ الْمُؤْمِنِینَ وَ الْأَئِمَّهِ عَلَیْهِمُ السَّلاَمُ 💫                                                                   عزیزی که نوشتی اگه مخالفمی ریپلای نکن، بیزحمت اینم بگو اگر مخالفتم دقیقا چیکارت کنم بزرگوار؟😀😀😀😀 اون چیزی که شما مینویسی و کسی ریپلایت نمیکنه چیزیه که توی دفترچه خاطرات داخل میز دراورت نوشتی نه توی بخش "تبادل نظر" یه سایت عمومی😇
سوالاتی که هیچوقت به جوابش نرسیدم و نخواهم رسید خدا چجوری بوجود اومد؟؟؟ چرا ما نمیتونیم مفهوم بی ز ...

من انقدبی هدفم درک میکنم بی زمانی رو گاهی

جز خدا یاوری ندارم..برای سلامتیم و مشکلاتم صلوات بفرستین ممنون دلشاد بشین😊 
من یه مدت در این باره زیاد تحقیق کردم گفته بودن آره چون اون موقع نه حد و مرز بود و نه قانون و ... و ...

نه بابا 😐 همه جا نوشته خدا براشون فرشته و‌اجنه می‌فرسته از بهشت تا باهاشون ازدواج کنن

کجا تحقیق کردی که اینو نوشته بود😐😂💔

💜I'M AN ARMY
یک سوال دیگ که مخمو درگیر کرده اینک چرا توی مصر باستان و حکاکی هاش نامی از حضرت یوسف و‌ موسی برده نش ...

فکر کنم اهرام خیلی قبل تر از حضرت یوسف به وجود اومدن دلیل هم اینکه وقتی اهرام ساخته میشدن مصری ها بت ها رو میپرستیدن ولی بعد اینکه حضرت یوسف اومد دیگه یکتاپرست شدن و مصر کلا عوض شد

اگر امشب تا ابد ادامه داشته باشد....                                    مهم نیست اگر فردایی نباشد                                       
دقیقا 😐 اصن چرا شیطون رو آفرید وقتی میدوسنت تبدیل به موجود بدی میشه و انسان هارو به گناه میندازه🥺 ...

نه این شیطونه خوب بود..

اینقدری که سجدهدهاش چندین سال طول کشید..

این غرورکاذبش زدهممون رونفله کرد..

خداهم که خیلی ازافرینش وعقل ماهاخیالش جمع بودتهدیدای شیطونوجدی ندید..

امااشرف مخلوقات درحق خداخیانت میکنه ومیره طرف شیطونه

این که ماکه بمیریم کجامیریم؟  اصلاشایدبمیریم واون دنیاهم نباشه منظورم بهشت وجهنمه

سوال منم هست اگه بخوایم بگیم میریم بهشت یا جهنم اینجوری باشه هر دینی میگه ما میریم بهشت بقیه کافرن یا اگه بخوایم بگیم اسلام کامل ترین دین و فقط مسلمونا میرن بهشت مگه چند درصد دنیا مسلمونه تازه اونم مسلمون واقعی که همه چیزو رعایت کنه 

پسرم آدمی را آدمیت لازم است
بله متاسفانه همه ادیان الهی در واقع یکی هستند و تا زمانی به درستی انجام میشدن که پیامبرانشون در میان ...

دقیقا

اصلا الان دنیای ما دست گروه های ایلومیناتی

که از همه فرق و کشوری توش عضون و دنیا و مردم رو کنترل میکنن و نمیزارن واقعیت جهان و انسانیت رو مردم بفهمن

وقتی دنیا دوباره به حالت عادی و درست خودش برمیگرده که امام زمان ظهور کنه

💜I'M AN ARMY
2706