2726
عنوان

عمل بینی دکتر جنابی.همدان

54174 بازدید | 60 پست
سلام کسی پیش دکتر جنابی عمل کرده؟کاراشو دیدین؟؟من چنتا کار دیدم واقعا خوب بودن شما نظرتون چیه
خدایا!اوج خوشبختی من،پیدا کردن `تو` از میان اینهمه ضمیر بود...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
5 نفر از اقوامم پیش ایشون عمل کردن قیمتش که خیلی مناسبه بینیاشون هم خیلی عااالی شده اگر از عمل نمی ترسیدم حتمن می رفتم پیششون عمل می کردم ولی می دونم که خیلی دیر وقت میده
خدایا از تو می خواهم که خورشید همین روزها از کوچه ی اختر طلوع کند..
منم با اونکه یه استان دیگه م تعریف کاراشو خیلی شنیدم ولی حوصله م نمیشه برم پیشش وقت بگیرم ...من با دکتر سجادیان میخوام عمل کنم
سه چیز را فراموش نکن: 1-به همه نمی توانی کمک کنی! 2- همه چیز را نمی توانی عوض کنی! 3-و همه تو را دوست نخواهند داشت!

دوستان عزیز که دسترسی به شهر همدان ندارند میتوانند از طریق کانال تلگرامی @nobatdehih وقت ویزیت و عمل از دکتر جنابی در همدان و یا محل اسکان رزرو کنند. گرفتن وقت ویزیت و عمل از بقیه پزشکان نیز مقدور هست . به کانال مراجعه نمایید.

دوستان عزیز که دسترسی به شهر همدان ندارند میتوانند از طریق کانال تلگرامی @nobatdehih وقت ویزیت و عمل ...

سلام من یع وقت‌میخام از جنابی

وزن اولیه۹۴ وزن الانم ۸۲ وزن هدف ۶۵...من تا عید یه خوشگل خوشتیپم...کربوهیدرات نشاسته نمی خورم...من ۷۷ کیلو شدم.من تا خرداد میشم ۷۰
حدودا ۴الی ۴/۵

سلام منم میخوام پیش ایشون عمل کنم خیلی تعریفشون رو شنیدم ولی خودم شهرستانم وقت ندارم بیام برا نوبت توروخدا میتونید برا منم یە نوبت بگیریدعجلە هم دارم خیلی

2706