2137
2106
عنوان

خستم آقا خسته کاش میشد کَند و رفت از اینجا

| مشاهده متن کامل بحث + 608 بازدید | 51 پست

واااای خدای من دقیقا منم اینطوری شده بودم. دکترساینا رو پیدا کردم و از دکترای اونجا مشورت گرفتم و مشکلم حل شد. [اینجا کلیک کن]

والا اینجوری ک تو میگی منم استرس گرفتم هی میگی بده عکسه ولش کن بلاکش کن خطتم عوض اونم کاری با عکست نمیکنه ضعف نشون نده بدتر میکنه

طلوع شادي 😍غروب غم ها😔 براي همه مردم جهان آرزو ميكنم🥰🥰 
2149
تجربه داری از فتا؟ من اینارو یه وکیل بهم گفت

ببین بزای شکایت اول تو سامانه ثنا ثبت نام میشی یه کد بهت میده که همیشه باید داشته باشیش

بعد که شکایت کردی ابلاغیه میاد رو گوشیت مثل قدیم دم در نمیارن

بی سروصدا دنبالشو بگیر اصلنم نترس 

مگه چه غلطی اخرش میخواد بکنه

ببین بزای شکایت اول تو سامانه ثنا ثبت نام میشی یه کد بهت میده که همیشه باید داشته باشیش بعد که شکای ...

میشه درخاست بدی بهم 

دیگ دارم دیووونه میشم توروجون هرکی دوست داری کمکم کن😭😭😭

وی خسته س :/ 
2050
میشه درخاست بدی بهم  دیگ دارم دیووونه میشم توروجون هرکی دوست داری کمکم کن😭😭😭

عزیزم من درگیر همچین پرونده ای نشدم شکایت من برای چیز دیگه ای بود ولی کلا احضاریه  و ابلاغیه دیگه تعطیل شده نمیفرستن در خونه

من یزدم اول برو دفتر خدمات قضایی اونجا اول ثبت نام ثنا میشی بعدم همونجا شکایت میکنی بیشترم راهنمایی ...

میشه بپرسم مشکل شما چی بوده؟ 

من با ی وکیل صبحت کردم اون گفت باید برم دادگستری ی بعد اونا ابلاغ میکنن به فتا ولی ممکنه خانواده در جریان قرار بگیره

میشه بپرسم مشکل شما چی بوده؟  من با ی وکیل صبحت کردم اون گفت باید برم دادگستری ی بعد اونا ابلا ...

من شکایتم تهدید به قتل بود

حالا صب برو بپرس ببین چی میگن اگه اونی که میگم باشه کسی نمیفهمه

2087
من شکایتم تهدید به قتل بود حالا صب برو بپرس ببین چی میگن اگه اونی که میگم باشه کسی نمیفهمه

باشه صبح نمیتونم برم ولی میرم حتمن خبرشو بهت میگم 

شکایت کردی یارو رو چیکار کردن؟ 

تحقیق کن ببین کدوم کشوربزپلاستیکی احتیاج داره

😐

کتوزیستی ام 😎 التماس میکنم زبان فارسیتون رو تقویت کنید انقدر غلط املایی ، اصطلاحات غلط ، فعل اشتباه و ...‌‌ میبینم که اعصابم خورد میشه تازه نگو طرف دوتا بچه و لیسانس و سن بالای ۲۰ داره زشته بخدا 🤦 اینترنت جامعه را به فساد نکشیده ، این فساد شماست که اینترنت آن را به تصویر کشیده

شما که اوضاع خونه خودت میدونی چرا عکس دادی بهشون 

اصلا خانواده مذهبی نه غیر مذهبی 

این همه داخل و خارج ایران میگن هیچ نوع عکس فیلم خصوصی به کسی ندید 

نگو اینو نشنیدی تا حالا

2051