1874
2106

حالم بهم میخوره از آدمای دورم 

پسره ی عوضی ازم دو تا عکس داره هی تهدید میکنه. منم چون خانوادم مذهبین میترسم، خام تو سرم کنن که بس که بدبختم باید از یه لاشی بترسم میدونید چیه بغضم گرفته بدجور 

حالم از خودم و جامعم بهم میخوره که توش ی دختر امینت نداره 

ی دخدر اونقدر از خانوادش دوره که توی یه سفر غذا میخوره و هروز چشم تو چشم میشن اما نمیتونه دردشو یساله بگه 

پیر شدم بخدا مگه من چند سالمه دیگ نمیتونم به کسی اعتماد کنم 

پسر میبینم متنفر میشم ازش 

پسر که هیچ از خودمم متنفرم آخ 

😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😥😥😥😥😥😥

داغونم بچه ها داغونن

وی خسته س :/ 

هعیییی

همسرجانم جان جانانم جانانه جان میدهم به جانت💏دوستت دارم تاابدویک روز💏خدایاازعمرم کم کن به عمرش اضافه کن💏سایه ات ازسرماکم نشودحضرت یار💏بهترین هدیه ی خدابودی برام همسرم💏تاآخرین لحظه زندگیم عاشقانه کنارت میمانم همسرم💏

واااای خدای من دقیقا منم اینطوری شده بودم. دکترساینا رو پیدا کردم و از دکترای اونجا مشورت گرفتم و مشکلم حل شد. [اینجا کلیک کن]

2149

خودم کردم که لعنت بر خودم باد !

🖤🤍تاریخ در شب با الکل و زن نوشته شد🖤🤍                 لحضه ی دیدنت انگار که یک حادثه بود 🖤🤍حیف چشمان تو این حادثه را دوست نداشت 🖤🤍سیب را چیدم و در دلهره ی دستانم🖤🤍سیب را دید ولی دلهره را دوست نداشت🖤🤍 تا سه بس بود که بشمرد و در دام افتد🖤🤍گفت ..یک گفت ..دو افسوس سه را دوست نداشت 🖤🤍من تو خط موازی ..؟ نرسیدن..؟هر گز دلم این قاعده هندسه را دوست نداشت 🖤🤍درس منطق  نده دیگر تو به این عاشق که  🖤🤍 از همان کودکیش مدرسه را دوست نداشت 🖤🤍تو میتوانستی به چشمانم نگاه کنی و گلویم را با چاقوی تیز بُبری و من میتوانستم در آخرین نفس  از تو بخاطر خونی شدن دستهایت معذرت بخواهم ......🖤🤍  به گل افتاب گردون میگن چرا شبا سرت پایینع میـگح ستاره چشمک میـزنـہ نمیـخوام بح خورشیـد خیـانت کنم🖤🥀
2050

ندید عکس 

بعضیا میگن کی دنباله توعه با وجود اینسا ومسخره میکنن

ولی نکنین همین عکس صورت برمیداره میزاره رو پورت وادمایه ساده باورشون میشه نکنین الانم اشکال نداره کاره که شده با خونوادت درمیون بزار بهترازینه که سو استفاده کنه 

میشه خواهش کنم برایه شفایه کاملم یهصلوات مهمونم کنی 😍😍😍
2087

عزیزم نترس این همه عکس ت اینستا میزارن مردم ب ت.. نیس   ضعف نشون نده   اگ تا الان نشون دادی بگو تاکسی خالی زیادی بوق میزنه هرغلظی دوس داری بکن اینوو بدون ازت شکایت میکنم ب وقتش

از کسے نپرس خوشبختی کجاس ✌                                          تو بازی کن عمو .......!        نویـســـــــنده    خــــــــــداس❤                              هروقت خیلی بهت سخت گذشت وناامید شدی  و رسیدی ته خط مدام با خودت بگـــــو: به مو میرسه  پاره نمیشه ؛؛؛  خداهست خداهست خداهستـــ                         میخوام بد باشم ،خدا نمیزاره                                    میخام خوب باشم بندش نمیزاره ،                       عجب بساطی داریما ،

مگه عکست چه جوریه .نترس اون داره از ترس تو تغذیه میکنه. بگو ازت شکایت میکنم به بابام  و خانواده ام هم گفتم. پیگیر شدن که اگه یه بار دیگه مزاحم بشی شکایت رسمی بکنن. حالا هر کار دوست داری بکن.مطمین باش خانواده تهش حرص بخورن آخرش یه دونه بزنن تو سرت. ولی اون پسر میخواد بی آبروت کنه و ازت استفاده کنا الان کل  مردم عکساشون تو اینستاش . 

مشکل شما اینه که جوری رفتار میکنی که طرف میفهمه ترسویی

اگه دریده باشی و هوچی گری کنی طرف دمشو میزاره رو کولش میره

مشکل از خودمونه که اجازه میدیم کسی سواستفاده کنه ازمون.دوروز دیگه دربیاد بگه فلان قدر پول بهم بده تا عکستو نشون ندم چی؟

🍁
2051