2726
عنوان

بیاید عکس نی نیم رو بزارم از بیمارستان تا۸ماهگی +عکس😍🥺

| مشاهده متن کامل بحث + 202549 بازدید | 933 پست
مگه کیلویی؟ مادونه ای میخریم خخخ دونه ۲۵

ما کیلویی میخریم😳😳😳

من شهرستانم اینجا کیلویی میدن  دونه ای میگیری اندازه اش چقدری میشه😁

دخترم رُز 🌹یه روز به دنیا میاد😍😍  خدا دید خیــــــــــــلی دختر دوستم بهم دوتا پسر داد 🤪🤪🤪🤪🤪

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ما کیلویی میخریم😳😳😳 من شهرستانم اینجا کیلویی میدن  دونه ای میگیری اندازه اش چقدری میشه😁

یه دونه ک نمیگیرم مثلا ی بار  دو تا ی بار ۴ تا ولی دونه ای حسابش میکنن

یا رب نظر توبر نگردد
یه دونه ک نمیگیرم مثلا ی بار  دو تا ی بار ۴ تا ولی دونه ای حسابش میکنن

منم دیروز گرفتم 8 تا تیکه بود دونه ای گرون میشه خوب 

دخترم رُز 🌹یه روز به دنیا میاد😍😍  خدا دید خیــــــــــــلی دختر دوستم بهم دوتا پسر داد 🤪🤪🤪🤪🤪
2728
الان خودت چندکیلویی؟ امضاتودیدم گلم 

57 بودم آخرین بار  جدیدا نرفتم رو ترازو 

تو امضام هست 58 بعد اون دوباره شده بودم 60😢 دوباره لاغر کردم  با رژیم کتو 

ببخشید فضولی میکنم من موهام خیلی پر پشته و بلنده پسرم تاس بدنیا اومد اصلانم رشد نداشت 😑😑😑😑 بعد ...

ممنونم عزیزم یعنی تو آبگوشت استخوان بزارم و آبش را بریزم تو غذاش آره

ممنونم عزیزم یعنی تو آبگوشت استخوان بزارم و آبش را بریزم تو غذاش آره

نه ببین عزیزم به شوهرت بگو از قصابی قلم بخره بعدش قلم و بزار تو قابلمه از شب تا صبح بپزه  اگه نی نی کوچولو زیر یک ساله آب قلم که سرد شد چربی روشو جمع کن که براش سنگین نباشه ☺️☺️☺️

البته ننداز روغنشو خودتون بخورید مفیده😁

بعد آب قلم بریز تو ظرفای کوچیک بزار فریز هروقت خورشت داشتی از آب قلم بنداز توش که هم برا خانم ها مفیده  هم برا کوچولو  ها من رشد قدی پسرم آنقدر زیاد بود  دکترش میگفت آنقدر آب قلم دادی مثل سنگ شده استخواناش😁😁😁😁از 8 ماهگی  تو هر غذای آب قلم میریزم الان سه سالو تموم کرده رفته4 سالو پر کنه  همچنان ادامه داره

به سلامتی اسی واقعا 21 سالته؟ راضی هستی این سن مادر شدی؟ من 22 سالمه قصد دارم سقط کنم...

اره گلم ۲۱سالمه 

چرا راضی نباشم 

تو این سن حوصله ادم خیلللی زیاده 

سقط نکنه تروخدا گناه داره 

اون یه هدیه باارزشمنده

ترانه تنهایی هام تو…#شادمهر ♠️♥️♣️♦️               ‌                    YouTube Me =sama_w
اره گلم ۲۱سالمه  چرا راضی نباشم  تو این سن حوصله ادم خیلللی زیاده  سقط نکنه تروخدا ...

خوش به حال نی نی که همچین مادری داره

دانشجوام باید برم کار آموزی

با همسرم ب اجبار ازدواج کردم 

تازه هم یک ماه و نیمه ازدواج کردم
شش ماه به خاطر فوت داداشم دارو اعصاب میخوردم تازه سرا پا شدم و ...

میخواستم بندازمش همسرم ناراحته مادرم ناراحته

یه هفتس خون به جگر شدم کلی گریه کردم

کاربر تعلیق شده :/
خوش به حال نی نی که همچین مادری داره دانشجوام باید برم کار آموزی با همسرم ب اجبار ازدواج کردم  ...

گریه نکن گلم 

چرا گریه ؟

این یه هدیه اس از طرف خدا تا بهت بگه غصه هاتو فراموش کن من پشتتم 

میدونم پاقدمت نی نیت خیللللی پر خیر و برکته 

ترانه تنهایی هام تو…#شادمهر ♠️♥️♣️♦️               ‌                    YouTube Me =sama_w

سلام عزیزم لطفا درخواست دوستیمو قبول کن 😘😘❤❤❤

❤ تاپیک 💪مانکن های زیبا💪 ❤ سرگروه خزان_نارنجی ❤ زیر گروه قرمز ❤ وزن اول ۸۵ ❤ وزن هدف ۵۵ ❤ شروع ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۱ ❤ استارت شروع دوم ۱۹ آبان ۱۴۰۱ ❤ وزن شروع ۷۶ ❤ وزن هدف ۵۵ ❤ تاریخ شروع مصرف قرص امشب ۱۹ آبان ۴۰۱ 😅❤ یعنی یادم می مونه ؟ 😅 یه شب در میان 😅❤
2706