2737
2734
عنوان

بیاید عکس نی نیم رو بزارم از بیمارستان تا۸ماهگی +عکس😍🥺

| مشاهده متن کامل بحث + 202563 بازدید | 933 پست
مرسی عزیزم  مرسی از دعای قشنگت😍

خدا گل دخترتو حفظ کنه

بچه ی منم همسن دختر شماست،شما چیا به بچه تون میدید؟دختر من هیییییچی نمیخوره فقط شیر

هر چی درست میکنم براش میریزم دور😥😥

سکانس اول: یه خانم باردار همراه با خواهرش میان تو اتاق سونو، از اولش که میان قبل از اینکه کار شروع بشه دوتاشون هق هق گریه میکنن، وقتی سونوی انتی رو انجام میدم میبینم نرماله و میپرسم چرا گریه میکردید میفهمم، شوهر بیمار اونقدر استرس برای پسر بودن جنین به زنش وارد کرده که مادر و خواهرش از استرس اینجوری به گریه افتاده بودن...سکانس دوم: خانم حدودا سی و چند ساله ای مادر مسنش رو به تنهایی از روی ویلچر روی تخت سونو میذاره، صبر و متانتش در برخورد با مادر پیرش واقعا توجه آدم رو جلب میکنه، چکاپ قبل از سیتی آنژیو و احتمالا جراحی قلب بعدش هست، نکته عجیب اینکه همون خانم رو چند ساعت بعد همراه آقای مسنی میبینم، صبورانه اون رو هم از روی ویلچر بلند میکنه، بخاطر تکرر ادرار پیرمرد رو آورده، بهش میگم شما چند ساعت پیش نیومده بودید؟ میگه چرا مادرم رو آورده بودم ولی تنهایی نمیتونستم ویلچر پدر و مادر رو همزمان بیارم، مادر رو گذاشتم خونه و پدر رو آوردم. من متعجب میمونم، انسانها چه ظرفیت عجیبی در صبر، کمال وفضیلت دارن، و لقب اشرف مخلوقات چقدر شایسته بعضی ادمهاست، ناخودآگاه یاد اون اقایی میفتم که اصرار داشت بچه اش حتما پسر باشه، اصلا تصوری از اینکه دخترش میتونه چنین انسان پراز فضیلت و کاملی باشه، داره؟
https://s4.uupload.ir/files/a4c55247-0139-4fae-b614-f499a886c76f_q2cm.jpeg چهل روزگی  اینجا ...

اتفاقا اینجا خوبه😄

اینجا تبادل نظر میکنیم محترم باشیم💜👤 یه وقت دیدی جواب کاربر بی منطق ندادم چون اصلا ریپلای شو نخوندم جواب آدمهای مریض نباید داد😊 نی نی یار محترم صدا میزنم رسیدگی کنه😆

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خدا گل دخترتو حفظ کنه بچه ی منم همسن دختر شماست،شما چیا به بچه تون میدید؟دختر من هیییییچی نمیخوره ف ...

مرسی گلم 

من سوپ 

سرلاک برنج یا گندم 

نون و اب گوشت 

سیب زمینی و زرده تخم مرغ 

بیسکویت مادر 

که از هر کدوم فقطططط یه کم میخوره 

کلا غذا دوست نداره

ترانه تنهایی هام تو…#شادمهر ♠️♥️♣️♦️               ‌                    YouTube Me =sama_w
عزیزم ماشاالله موهای دخترت خیلی خوبه چی بهش میدی که رشد موهاش اینقدر خوبه دختر من ۹ماهشه اما خیلی مو ...

ببخشید فضولی میکنم من موهام خیلی پر پشته و بلنده پسرم تاس بدنیا اومد اصلانم رشد نداشت 😑😑😑😑

بعد 8 ماهگی آب قلم اضافه شد به کل غذاهامون چون از سفره خانواده  غذا می‌خورد  گفتم مقوی تر بشه غذا هامون☺️☺️☺️☺️☺️ حتما آب قلم بریز تو غذاهاش رشد موهاش زیاد شد الان 3 ساله تموم کرده دوبار پسرانه کوتاه کردم ولی هی رشد میکنه موهاش☺️

دخترم رُز 🌹یه روز به دنیا میاد😍😍  خدا دید خیــــــــــــلی دختر دوستم بهم دوتا پسر داد 🤪🤪🤪🤪🤪
2731
من اوایل تا سه ماهگی ببلاک میدادم  اگه دقت کنی تو عکس ها لاغر بود  بعد اپتامیل دادم ...

یعنی اپتامیل بهتر ببلاک هس؟؟روند شیردهی چطور بود مثلاً کیا شیرخشک میدادی؟کیا شیر خودتو؟

دخترم زندگیمه❤️
2738
منم خیلی سخت بود برام ماه های اول خستگی افسردگی بی خوابی شیرم کم بود گریه بچه واقعا دیوونه شده بودم& ...

ببخشید عزیزم تا چند ماهگی بچه اذیت داره؟

من الان 23 روزه زایمان کردم. دخترم اذیت میکنه. یعنی اون اذیت نمیکنه ها طفلکی! ولی من اذیت میشم. اون داره زندگی طبیعی شو میکنه

منم شیرم کمه، شیر خشکم میدم بهش. خوابم کمه. سر در میگیرم یهو از خواب پا میشم. رابطه ام با شوهرم تحت تاثیر قرار گرفته و...

لطفا برای حاجت دلم صلوات بفرستید، منم براتون دعا میکنم💓
چقدر شبیه همید فامیل نیستین باهم؟؟؟

نه فامیل نیستیم 

ولی همه میگن شبیه همید 

ترانه تنهایی هام تو…#شادمهر ♠️♥️♣️♦️               ‌                    YouTube Me =sama_w
پیج سیسمونی میشناسین تو تبریز که پیج داشته باشه ؟؟اگه میدونین بگین ممنون 

سیسمونی نی نی مون تبریز 

و نی نی لند تبریز 

نی نی لند بهترین وسیله هارو داره 

نی نی مون هم برا لباس قیمتش خوبه 

2706