2726
عنوان

بیاید عکس نی نیم رو بزارم از بیمارستان تا۸ماهگی +عکس😍🥺

| مشاهده متن کامل بحث + 202545 بازدید | 933 پست
شما خودتون بچه ندارین

نه😅😁

#دوستان_ایرانی_باشیم🇮🇷    هم افکارمون🤗،هم شخصیتمون😎،هم اعمالمون🤠            ⬅️ جلال آل احمد میگه «آدم غرب زده شخصیت ندارد، چیزی است بی اصالت، خودش و خانه اش و حرف هایش، بوی هیچ چیزی را نمی دهد....» چرا اینجوری میگن؟ چون این افراد اصالت خود را رها کرده و در مسیری پا گذاشتن غیر از مسیر ذاتی خود و بدونیم حرف های این افراد غرب زده در جامعه ما هیچ ارزشی نداره ،چون بر خلاف باورهای اصیل ایرانی و جامعه اسلامی عمل میکنن😉 رهبر عزیز تر از جانم سایه ات از سر ما کم نشود حضرت ماه،وجودت افتخاریست برای ما😍
نه😅😁

پس انشاءالله  هرچه زودتر خد یه دوقلو جیگر قسمتت کنه😂😂😂😂😂

آمین یا رب العلمین 

این↩ تاپیک ↪همیشه حال دلمو خوب میکنه سرشار از انرژی مثبت دوست داشتی یه سر بزن سهم دلتو ببر 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

پس انشاءالله  هرچه زودتر خد یه دوقلو جیگر قسمتت کنه😂😂😂😂😂 آمین یا رب العلمین

وای دو قلو😍😍😍😍

خدا کنه‌من عاشق دو قلو ام🤩🤩🤩

البته اول باید دعا کنید باباش بیاد😂😂

#دوستان_ایرانی_باشیم🇮🇷    هم افکارمون🤗،هم شخصیتمون😎،هم اعمالمون🤠            ⬅️ جلال آل احمد میگه «آدم غرب زده شخصیت ندارد، چیزی است بی اصالت، خودش و خانه اش و حرف هایش، بوی هیچ چیزی را نمی دهد....» چرا اینجوری میگن؟ چون این افراد اصالت خود را رها کرده و در مسیری پا گذاشتن غیر از مسیر ذاتی خود و بدونیم حرف های این افراد غرب زده در جامعه ما هیچ ارزشی نداره ،چون بر خلاف باورهای اصیل ایرانی و جامعه اسلامی عمل میکنن😉 رهبر عزیز تر از جانم سایه ات از سر ما کم نشود حضرت ماه،وجودت افتخاریست برای ما😍

استارتر منو ببخش من فکر کردم نوشتی بیایید عکس بچه هامونو بذاریم از اول تا الان 

الان با دقت خوندم فهمیدم خودتون میخواستین بذارین 😶😶😶😶😶😶

این↩ تاپیک ↪همیشه حال دلمو خوب میکنه سرشار از انرژی مثبت دوست داشتی یه سر بزن سهم دلتو ببر 
2728
وای دو قلو😍😍😍😍 خدا کنه‌من عاشق دو قلو ام🤩🤩🤩 البته اول باید دعا کنید باباش  بیاد😂😂

اونم میاد یدونه همه چی تمام میاد به فضل و رحمت خداوند متعال

اونم میاد یدونه همه چی تمام میاد به فضل و رحمت خداوند متعال

قربونت عزیزم 😘

ان شاالله هر چی خیره پیش بیاد

قربونت عزیزم 😘 ان شاالله هر چی خیره پیش بیاد

ان شاءالله 

دخترخاله من 9 ماه از من بزرگتر من 18 سالم بود یبار ازدواج کردم آدم خیلی بدی بود 2سال بعد عروسی طلاق گرفتیم سال 92 مجدد ازدواج کردم اون بازم مجرد بود مادر بزرگم خدا بیامورز یبار به من گفت دیگه وقتش باید بچه دار بشید بندخدا خبر نداشت که از خدامیخوایم ولی نمیده 

دختر خالم به مادر بزرگم گفت اگر برای مینا بچه دار شدن دیر شده من چی بگم که هنوز ازدواج هم نکردم بیچاره مادر بزرگم سریع حرفشو پس گرفت کلی معذرت خواهی کرد از هردوتامون بعدش یه آه بلندی کشید و رفت توی فکر

6ماه بعد عمرش بخشید به شما از دعای خیر مادربزرگم الان من یه پسر دارم و دخترخالم رفت کانادا ازدواج کرد خدا به بنده های صبورش خوب روزی میبخشه به حق لب تشنه امام حسین ما هم از صابرین باشیم

آمین یا رب العلمین 

۲۷دی ۹۹هست 

😞این تاریخ من دخترم سقط شد

خدا خفظش کنه برات

دلم براش رفت❤️💔

درانتظار نی نی😍بی‌بی‌چکم روز میلاد امام‌‌‌سجاد ۱۷ اسفند ۱۴۰۰ مثبت ‌‌‌‌شد❤️   دختر قشنگم ۱۰ مهر ۱۴۰۱ تو۳۴هفته بدنیا اومد و شد تموم دنیامون🥰

استاتر عزیز منم فک کردم گفتی بیاین عکس نی نی هاتون رو بزارید😥

ببخشید تو تاپیک شما عکس گذاشتم🙏❤

من یه حس عاشقانه در تو..                                                                تو یه عشق جاودانه در من...

خدا حفظش کنه ....لطفا یکی بگه واکسن ۱۸   ماهگی،خیلی سخته و بچه تب میکنه؟

امیدوارم مادرشوهر و خواهرشوهرای گلم‌«البته گل های قالی»هر وقت برن بدی منو به شوهرم بگن تبدیل به سنگ بشن...😐..............دوستان ،برای صاحب خونه شدنم لطفا نفری ی صلوات بفرستید.
2706