2157
2106

خیلی زیاده عکس هااا 

و ابنکه اینجا نمیزارم برم گوگل برا همین اپلود میکنم دونه دونه میزارم 😁...

شایدم اخر سر عکس خودمو گذاشتم...شاید ....

عکس بچگی خودمو شوهرمم میزارم ...

کلا این تاپیک عکس نی نی هست ...😍

من از تبار غربتم ...از ارزوهای محال...قصه ی ما تموم شده با یه علامت سوال... ♣️♠️♥️                     

بذار

همسرجانم جان جانانم جانانه جان میدهم به جانت💏دوستت دارم تاابدویک روز💏خدایاازعمرم کم کن به عمرش اضافه کن💏سایه ات ازسرماکم نشودحضرت یار💏بهترین هدیه ی خدابودی برام همسرم💏تاآخرین لحظه زندگیم عاشقانه کنارت میمانم همسرم💏

😍😍بزار فسقلیو

کسی که طرز فکرش با شما متفاوت است، دشمنت نیست؛ انسان دیگریست . 🌱💚🌈 توضیح دادن راجع به خودتون نشانه ضعفه ... شما هر وقت سعی میکنید چیزی رو بیشتر توضیح بدید، بیشتر ضعیف اید ... پس قدرت در اینه که راجع به هیچ چیز، هیچ توضیحی ندید، هیچوقت 😊 کاش لوکیشن بعضیاتون ، تو زندگی من نبود 😒

عزیزم من هم درست تجربه مشابه تورو داشتم تا اینکه با دکترساینا آشنا شدم. هم مشکلم برطرف شد هم جواب سوالهام رو گرفتم.

پیشنهاد میکنم تو هم اینجا کلیک کنی و سوالت رو باهاشون درمیون بزاری.

شااید

اگر بمیرم مامان بابام تا مدتها شب و روز تو قبرستون بالای سرم خواهند موند، چون میخوان مطمئن بشن با پسرای قبر بغلی نمیریزم رو هم ، قبل ۹ برمیگردم تو قبرم و شب بیرون قبرم جایی نمونم😑😂اخرش همه رفیقام شوهر میکنن و من میشم اون رفیق مجرد عیاشی که شوهراشون میگن باهاش نگرد🙄🤘
2149
2050

بزار فقط زود

خـــــدایا از تو معجزه میخواهم معجزه ای بزرگ در حد خدا بودنت معجزه ای که اشـــک شوقم را جاری کند...    میشه اگه امضامو دیدی براسلامتی عشقم دعاکنی؟سرطان داره معلوم نیس تاکی پیشم باشه خیلی روزای سختیه😔😔     هرجای دنیایی دلم اون جاست  من کعبمو دور تو میسازم    من پشت کردم ب همه دنیا تا رو به تو سجاده بندارمگاهی پرستیدن عبادت نیست با اینکه سر رو مهر میذاری گاهی برای دیدن عشقت باید سر از رو مهر برداری❤🌹
2143
https://s4.uupload.ir/files/0f944ce7-d8da-4229-ad02-917d779b9884_1lof.jpeg لحظه ی تولد 🥺

آخیییی😍😍😍😍

عاشق زندگیمم😍😍😍خدایا بابت تمام چیزایی که دادی و ندادی و پس گرفتی بهترینشو دادی هزاران بار شکرررررررررتتتتتت 😍😍😍❤️❤️😉 من ب آرزوهام میرسم 💕💕💕💕Z. M
2051