2137
2106

اونجا پرو کردم خوب بودا

فک کنم از نردیک خودمو تو اینه میدیدم زیاد معلوم نبود

امروز پوشیدم خیلی کوتاه بود😬😬

داداشم هی میگفت بلوزه دیگه نه😬🤒😬😬😬

آیا کسی آنقدر دوستت دارد که از جهان نترسی😌♥️

چند وقته بخاطر کرونا دندانپزشکی نرفتی؟ با خیال راحت به کلینیک دندانپزشکی کاخ مراجعه کن 

چون اونجا هر 1 دقیقه هوای کل محیط تصفیه میشه. اینجا کلیک کن یا تماس بگیر : 05136028800

2149

اهمیت نده بپوش اگه خوشت اومده

باز آمد شوهر بی بهانه، با ادایی کودکانه، هیکلی چون استوانه می کند غر غر به خانه، یادم اید روز اول، گردنش کج، دست و پا شل . پیش بابا موش میشد سر خیس تا گوش میشد . دختری افتاده بودم مهربان و ساده بودم نرم و نازک، شاد و چابک. چشمهایم همچو اهو، عطر موهایم چو شب بو . می شنیدم از لب او حرفایی همچو جادو : من غلام خانه زادت، جان دهم هر دم به یادت، گر نیایی خانه ی من می گریزد روحم از تن . بعد از آن گفتار زیبا خام گشتم من همان جا . شد به پا جشن عروسی کیک و شام و دیده بوسی . بعد از آن دیگر ندیدم هرگز آن اوقات بی غم . قسمتم یک مرد جانی ، اندکی لوس و روانی ، بی اراده همچو یابو، پرخور و مغرور و پر رو . بشنو از من جان خواهر، هر که کرد این دوره شوهر ؛ خاک بر سر گشت و حیران . شد پشیمان شد پشیمان شد پشیمان

باز حالا مدلشو بگى ى چيزى ولى بلندى كوتاهى رو هم مگه ميشه تشخيص نداد؟

زن كه باشى ترس هاى كوچكى دارى/از كوچه هاى بلند از غروب هاى خلوت و از خيابون هاى بدون عابر ميترسى/از صداى موتور سيكلت ها و دوچرخه هايى كه بى هدف در كوچه پس كوچه ها ميچرخند ميترسى/از بوق ماشين هايى كه ظهر هاى گرم تابستون جلوى پاهات ترمز ميكنند و تو فقط چهره آدم هايى رو ميبينى كه در چشم هايشان حس نوع دوستى موج ميزند/زن كه باشى ترس هاى كوچكى دارى/ مهربانى ات دست خودت نيست/خوب ميشوى حتى با آنان كه چندان با تو خوب نبوده اند/دلرحم ميشوى حتى در مقابل آنان كه چندان رحمى به تو نداشته اند/درباره ات قضاوت ميكنند درباره هر لبخندى كه بى ريا نثار هر احمقى كرده اى/درباره زيبايى هايت كه دست خودت نبوده و نيست درباره تارهاى موهايت كه بيخيال از نگاه هاى شك آلوده ى احمق ها از روسرى بيرون ريخته اند/درياره روح و جسمت،درياره تو و زن بودنت،عشقت،قضاوت ميكنند.
2050

چه خوشکله چه اندام خوبی 

عضو گروه رز زرد وزن هدف 58.                                 دوشنبه این هفته 63.85                                     وزن دوشنبه هفته آینده......؟؟                              چیز دیگه نمونده اینه 💪🏻💪🏻😍😁
2087

اصلا آینه های مغازه ها  یه جور دیگه نشونت میدن میای خونه می بینی  این اونه ؟؟؟  چشام کجا بوده پس

واکسیناسیون هم خداروشکر جوری سرعت گرفته که جاهای شلوغ  یه لحظه غافل شی یکی سرنگو می‌کنه تو بازوت میگه دوز  اولت مبارک ..                                                                   درگیر رویای توأم... منو دوباره خواب کن ..
2051