2733
2734

الان تاپیک یکیشون رو دیدم باز . تازه عضو شده و همش از نداشتن و نون خالی خوردن تاپیک میزنه. من نمیخوام قضاوت کنم اما کاملا معلومه دروغ میگن. اینم تجربه من که باز برای یاداوری تاپیک زدم👇

چند روز پیش گول یکیشون رو خوردم که نی نی یار بهم گفت ۱۴ تا سیمکارت داشته هی عضو میشده. تازه بهم دلیل و مدرک هم داد و از یه خونه داغون عکس گذاشت که به قول نی نی یار حتما خونه مادربزرگی چیزی بوده تو روستاهای اطراف.

الان هم هی میبینم کاربرهای تازه وارد همش غیرمستقیم شروع میکنن میگن نون نداریم بخوریم؛ بچم گشنه خوابیدو...بعد که اعتمادتون رو جلب کردن شروع به پول گرفتن میکنن

خلاصه که به این تیغ زن ها اصلا اعتماد نکنید

هرچقدرم راهکار میدیم برو کار بکن؛ برو خیریه برو کمیته هی بهونه های مسخره میارن

چی بگم که سکوت بهتره...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بعد کاربرای ساده مثل من سریع دلشون میسوزه میگن شماره کارت بده

درحالی که اینا اکثرا دروغگو هستن

بهتره اون پول رو بدیم خیریه یا بریم سایت کمیته امداد و یه فرزند رو به سرپرستی بگیریم

چی بگم که سکوت بهتره...
2728

صدردر صد همینطوره کسی که بچش غذا نداره نمیاد نی نی سایت    نه حوصلشو داره نه نت نه گوشی

شب پنجشنبه بود شبی که خدا تورو توی دلم گذاشت آنشب همه  ملائکه نوید آمدن یار امام مهدی عجل الله را دادند 
2738

اصلا بنظر من اون کسی که واقعا مستحق و نیازمنده هیچ وقت نمی یاد جار بزنه که من ندارم و فلان و آبروی خودشو حفظ می‌کنه هرجور شده

امروز کسی محرم اسرار کسی نیست/ما تجربه کردیم کسی یار کسی نیست :)))))

چندوقت پیش یکی از شیراز تاپیک زد که شوهرم بیرونم کرده تو پارکم ۳ روز    خیلی برام جالب بود چطور خفت نشده بود و گوشی داشت تازه تاپیک هم میزد

شب پنجشنبه بود شبی که خدا تورو توی دلم گذاشت آنشب همه  ملائکه نوید آمدن یار امام مهدی عجل الله را دادند 

نه گول کسایی که میگن پولداریمو بخور نه کسایی که میگن فقیریم اینجا مورد دیدم ادعای پولداریم میکرد. رفته بود توی خصوصی به یکی از کاربرا گفته بود. دومیلیون بریز حسابم 😳کلا پر از ادم دروغگو شده

از آینه بپرس نام نجات دهنده ات را  (فروغ فرخزاد )

عزیزم معمولا ادمهای زودباور و ساده لوح از تجربه دیگران عبرت نمیگیرن و حتما باید سرشون به سنگ بخوره

از انجا که دیگران نمی توانند از همان دیدگاه شما به مسائل نگاه کنند،نمی فهمند انچه سرسری می گویند تا چه حدی می تواند شما را بیازارد💞

کسی که میاد اینجا ندار نیست

چه بسا از ما هم پولدار ترن

این به من ثابت شده

هیچ وقت توو این مسائل دخالت نکردم چون بعضیا رفتار بدی دارن و بی جهت از اینا طرفداری میکنن

شما هم مثل من

زخم خورده ای؟ببین و بگذر

ای ایران ای مرز پر گهر                  ای خاکت سر چشمه ی هنر   دور از تو اندیشه ی بدان               پاینده مانی تو جاودان                                                                                                                               #پاینده_ایران👑💙👑                                   

احتمال دروغش خیلی زیاده کلا بنظرم کسیکه عرت نفس داشته باشه نمیاد اینجا کمک جم کنه من شخصا خودم پیش اومده واقعاااااااا نداشتم ینی در حد صفر بودو اشکم درومده ولی هیچوقت تاپیک نزدم بگم ندارمو فلانو بهمان ووووو 

بچه ها لــــــــــطفا واســــــه سلامـــــــتی عــــــشقم دعــــــــا کنین.ازتون التماس میکن. حداقل به نیتش یه صلوات بفرستین...ازتون ممنونم خدا به همتون ارامش بده.                        خــــــــدا جونمالتماس میکنـــــــم همیــــشه مواظـــــب عشـــــــقم باش.اون خیلــــــــی ادم خوب و مهربونی خودت که میدونی.به خاطر دل پاکشـــــــم که شده همیشه پشتش باش وادمای سالم و درستیو مسیر زندگیش قرار بـده. امین یارب العالمین.خداجونم ممنونم که عشقم سالم و سرحال رو زمین هستش و نفس میکــــــشه.هرجــــــا هست امیدوارم همــــــــــیشه خوش باشه.😍😍😍😍😘😘😘😘 دوست دارم بــهــــتریـنــــم...من امتحان زبان انگلیستونو با هزینه کم میدم...هرچقد در توانتونه میتونین پرداخت کنین ..اگه خواستین بیاین پی وی با هم هماهنگ بشیم...
2706