2737
2734
عنوان

رزو وقت برای عکاسی کودک

127 بازدید | 10 پست

سلام خانمااا

میخام برای دختر خواهر وقت عکاسی بگیرم بعد با اتلیه که صحبت کردم میگه اول نصف مبلغ رو واریز کنین تا نوبت رو رزو کنم و باهاتون هماهنگ کنم در مورد تم و عکاسی. بعد آدرس اتلیه هرچی میگم بدین حدودی میگه و میگه دقیق رو موقع تحویل عکس میگم. البته فعالیتش تو اینستا خوبه. من خودم زیاد حساس نیستم و همسرم میگه بدون هیچ مدرکی بهت بده پول نزنی. چکار کنم حالا؟؟؟؟ 😣

برای سه شنبه هم به خواهرم گفتم وقت گرفتم😑😢

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عکاسی فضای باز یعنی؟

نصف مبلغ که زیاده مکه میدونی دقیق چند تا عکس قراره بگیری

ولی خوب منطقی هست اندازه هزینه یک عکس بیعانه بگیرن چون خیلی وقتا بعضی ها وقت میگیرن ولی نمیرن و طرف علاف میشه

2731

ما تو عروسیمون اینجوری کردن گفتن دور ور ۷ تومن میشه چهرتومن اولش میدین بقیشو موقع تحویل عکسا بعد که رفتیم گفت ۱۱ تومن میشه ۴ تومن دادین بقیش مونده هزار تا بهانه اورد پولو از ما گرفت چون میدونن ادم مجبور هر چقدر بخوان بده

عکاسی فضای باز یعنی؟ نصف مبلغ که زیاده مکه میدونی دقیق چند تا عکس قراره بگیری ولی خوب منطقی هست ا ...

اره

آره بهشون گفتم چنتا میخام چاپ کنم

آره خب منطقیه در صورتیکه ی مدرکی، رسیدی  یا حتی آدرس داشته باشی

ما تو عروسیمون اینجوری کردن گفتن دور ور ۷ تومن میشه چهرتومن اولش میدین بقیشو موقع تحویل عکسا بعد که ...

وااااای نگو که عروسی خودمم همینجوری بود😭

هنوزم تحویل ندادن

کدوم شهری؟ کدوم آتلیه؟ 

2738