2733
2734

چجوری فکر گذشته رو از خودم دور کنم؟ چون خیلی اذیتم میکنه انقدر که 9 سال پیش انگار با شدت بیشتر همین الان اتفاق افتاده. بعدش متاسفانه مجبور میشم برای درددل بیام توی این سایت. و توی این سایت حال بدتر میشه چون یه بارم نشده که بخاطر حال بدم تاپیک بزنم و حرفای بیش از حد زشت نشنوم. امروزم کلی تهمت جنسی و ناموسی بهم زده شد. حتی تهدیدم کردن که به فتا شکایت میکنن و حداقل 80 ضربه شلاق میخورم. البته در اون مورد که گفتم مدارک کافی دارم و حقمو ثابت میکنم. ولی اعصاب خرابمو نمیدونم چیکار کنم.....دست خودم نیست......خودبه خود اون مرده یا آدمای گذشته میان روبروم.......همه چیز بیش از قبل برام زنده میشه موهام سفید شده. کلی از وقتم از بین رفت. قبلنا خودزنی میکردم. البته توی این سایت کسی نمیدونه و باور نمیکنه که توی گذشته چه ظلمایی توی مدرسه یا بعثت بهم شده ولی متاسفانه همه ی این اتفاقات و بدیایی که بهم شد بی جواب موند و توی بدترین سن و موقعیت پیش اومد. الان بهتر شدم ولی کامل ازبین نرفته و خیلی اذیتم میکنه. یعنی منو از زندگی و زیبایی های دنیا ساقط کرده. منم میام اینجا که درباره آدمای گذشتم بگم و حرف دلمو اینجا بزنم که یکی برای حال بدم راهنماییم کنه ولی انگار آدم مریضتر از من اینجا خیلی زیاده. البته بلانسبت یه عده ی خیلی کم. چون امروز کلی تهمت جنسی و ناموسی زدن و حالم خیلی بدتر شد. چیکار کنم که فکر اون مرد عنتر که اینجا خیلی خاطرخواه داره از سرم بره بیرون؟؟؟؟؟ چیکار کنم فکر شکنجه های روحی مدرسه و آموزشگاه از سرم بره بیرون؟؟؟؟ میخوام از جوونیم لذت ببرم میخوام از لحظه هام استفاده کنم. بعضی وقتا حتی از خانوادم بخاطر اون آدمای گذشته متنفر میشم و میخوام برای همیشه ترکشون کنم. یه دفعه ای دلم براشون میسوزه. یه سوالم دارم امشب با این تهمتای جنسی و ناموسی که بهم زده شد آیا گناهام شسته شد؟ تاوان تهمت جنسی چیه؟ تاوان اینکه گناه نکرده رو امشب گردنم انداختن و تهدیدم کردن به 80 ضربه شلاق و چندسال زندان، تاوانش چیه؟ واقعا از لحاظ شرعی تاوانش چیه؟ گناه یه نفر دیگه رو گردن من انداختن تاوانش چیه؟ انواع و اقسام توهینای زشتو به یه بی گناه ستمدیده کردن تاوانش چیه؟

تیکر بارداری نیست!  من مجردم. این تیکر زمان رسیدن به خواسته ی بزرگمه🌿 اما امیدوارم این تیکرو یه روز واقعا برای بارداری هم بزنم❣️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام عزیزم

گلم ما خدا نیستیم که کلاه قاضی به سر بزاریم و قضاوت کنیم

من حرفهای شما رو خوندم و ممنون میشم احساس همدردیم رو بپذیرید

لطفا برای شرایط پیش اومده، اگه در توانتون هست از اون محیط دور بشین

شرایط جوریه که فشارهای روانی و روحی درآمیخته شده و شما بجای حل مشکل؛ مدام با خدای خودتون درگیرین که چرا جواب کارهاشون رو نمیدی؟ چرا ساکتی؟ چرا کاری نمیکنی؟

متاسفانه شما روح بیماری داری که نیاز به معالجه داره

این از دست ما خارجه و حتما باید با یک فرد مجرب توی این زمینه صحبت کنی عزیزم

ویلاماها ادمهای مجازی هستیم و ممکنه با حرف و قضاوت نابجا دلت رو بیشتر اذیت کنیم

خدایا من چشمام میبندم و تو زندگیم رو با رنگ‌های خودت نقاشی کن😍💫
2731

من حرفتو باور میکنم عزیز، اما به قول دکتر هولاکویی اگه کسی شما رو چاقو بزنه نگهش میداری توی بدنت تا همه بدونن چقدر مظلومی یا میری بیمارستان و سعی میکنی حتی جای زخمشم نمونه؟؟؟

برو دکتر عزیز. هر کسی هم هر کاری کنه بلاخره رسوا میشه و نمیشه همیشه یک کار رو تکرار کرد و تاوانشو نداد

2738
عزیزم  چیشده  حرف بزن ، من قضاوت نمیکنم ، حرف بزن تا آروم بشی

همه چیزو توی تاپیک 4تا مونده به آخرم زدم. برید ببینید چه تهمتای زشتی زدن. همونجا هم تهدید کردن که حداقل باید 80 ضربه شلاق بخورم. فقط نظرات دیگرانو بخونید ببینید این حرفا واقعا حق کیه؟؟؟ یعنی من انقدر آدم پست و لقمه حرومیم که این حرفارو باید بشنوم؟؟؟؟ هر حرفی که به یه روسپی خلافکار میزننو به من که 24 ساعت توی خونم و با کار هیچکس کاری ندارم زدن. فقط خلاصه میتونم بهتون بگم که توی دوره دبیرستانم که دوران بلوغ و حساسترین سنم بود هیچکس توی زندگی باهام خوب برخورد نکرد خانوادم و معلما و حتی همون مرده، کلی تحقیرم کردن و به مسخره ترین و وحشتناکترین شکل باهام برخورد کردن. حتی اون مرده با اون حرفش یه ذره جنسیت و سنمو درنظر نگرفت و با یه تهمت مسخره کلی تحقیرم کرد. علاوه بر این من اونموقع افسردگی شدید هم داشتم......

تیکر بارداری نیست!  من مجردم. این تیکر زمان رسیدن به خواسته ی بزرگمه🌿 اما امیدوارم این تیکرو یه روز واقعا برای بارداری هم بزنم❣️
همه چیزو توی تاپیک 4تا مونده به آخرم زدم. برید ببینید چه تهمتای زشتی زدن. همونجا هم تهدید کردن که حد ...

حرف مردمو ول کن 

این مردم دنبال رفع عقده هاشونن 

ولی من همچنان مثل یه خواهر و بدون هیچ قضاوتی ازت میخوام که اگه دلت گرفت باهام حرف بزنی 

امیدوارم خیلی زود خوب خوب بشی

ریشه هایم را با دست های سیاست گره می زنم.!!!