2733
2734

یعنی هررررر روز.دست خودم نیست.همش یاد یه چیز میوفتم گریم میگیره.من خیلی آدم احساساتی عستم نسبت به اتفاقات.حتی احساس شادیمم با گریه هست.تقریبا بیشتر احساساتم با گریه بروزداده نیشه بخدا دست خودم نیست ولی دیگه خسته شدم دوست ندارم اینجوری باشه اصن زیر چشام داره گود میوفته

بیشتر یاد مشکلات مردم میوفتم گریم میگیره.یا یه ویدیو تو اینستا میبینم که غم انگیزه اشکم درمیاد

هرررررر روز

چیکار کنم دیگه احساسات و اشکامو کنترل کنم؟

دخترا همه ناز هستن انسانای خاص هستن😝

به این فک کن که پیر میشی دور چشمات خط میوفته چشات ریز میشه ازگریه زیادموهات سفید میشه دیگه بدردنمیخوری و بعد بگو دیگه گریه نمیکنم و بخند 

بگذار وبُگذَر روزهایی که روز ما نیست روزگاری روز ما میرسد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
به این فک کن که پیر میشی دور چشمات خط میوفته چشات ریز میشه ازگریه زیادموهات سفید میشه دیگه بدردنمیخو ...

کنترلش برام خیلی سخته قبلا به ندرت گریه میکردم دو سه سال اخیر اینجوری شدم

دخترا همه ناز هستن انسانای خاص هستن😝

این همه احساسات😶

♥ب خودم قول دادم یه «من» بهتر شم.یه دختر پر از انرژی و شاد.قول دادم ادم درون گرای سابق رو رها کنم.قول دادم بیشتر کتاب بخونم،گلای رنگی برا خودم بخرم و هر روز صبح بوشون کنم،قول دادم از الان برای فرزندانم در اینده مامان خوبی باشم♥قول دادم از الان به جای حرص خوردن از دست خانواده مادری و شوهری به پیشرفت و ارتقای خودم فکر کنم♥ من یه «من» جدیدم
2738