2726
عنوان

تولد شوهرم ای کارو کنم خوبه؟ 🤭

353 بازدید | 17 پست

بچها ما عقدیم ولی خونه خودمون نیستیم 

وسیله هامونو گرفتیم ولی چیده نشده سرویس چوب و یخچال مونده هنوز 

دوس دارم تولد شوهرمو خونه خودمون بگیرم ولی طوری نیست که بخوام مهمون دعوت کنم  

اگرم دوتایی بگیرم فکر میکنم خانوادش ناراحت بشن

میگم دوتا کیک یک کیلویی بگیرم یکی برای سمت بابام اینا یکی برای سمت باباش اینا 

تولدم تو خونه خودمون دوتایی بگیرم براش حالا یا یه کیک مینی بگیرم یا اینکه یکی از این دوتا کیکو بزارم ولی خب دست بهش نزنیم بعدش ببریم یه طرف

اینجوری بهتر نیس؟ 

🥰 ممنون میشم واسه اینکه زودتر بریم سر خونه زندگیمون دعا کنید برامون 🙏هیچوقت به خدا نگو مشکل بزرگی دارم... به مشکلات بگو خدای بزرگی دارم... :)

خیلی خوبه اینجوری

حالا دنیا اینجوریه برام ،اینجوری که تو هم باید تموم بشی از فردا طرفای ظهر پرنده میشم،تموم میشم اگر  قراره دوست نداشته باشم چه کاریه که بمونم تو این دنیا من پرنده میشم،تو شاه ماهی من تموم میشم تو شروع خوشبحال دنیا که تو رو داره طفلک من،که ندارمت

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

دوتایی بگیرین بابا بعد کیک براشون ببر

تولد دوتایی بیشتر میچسبه

خدایا، تنها آرزویم این است که فقرا نازا شوند. و از این پس هیچ فرزندی در خانواده ای فقیر به دنیا نیاید‌.

تولد دو نفره بگیر

به بقیه مربوط نیست

یه صلوات مهمونم میکنی مهربون؟❤اگه برای عضویت تو نی نی سایت یه آزمون شعور سنجی ازمون میگرفتن شاید الان خیلیا تو سایت نبودن😅اگه توی یه تاپیک باهات بحث کردم و توی یه تاپیک دیگه باهات گرم گرفتم بدون نشناختمت🤐توی تاپیکای صلوات تگم کنید❤کسی که طرز فکرش با تو متفاوته دشمنت نیست🙃اسم هدفاتو آرزو نزار چون آرزو یه چیز تقریبا محاله☺از شکستات درس بگیر و پر قدرت تر بجنگ واسه هدفات🤗تو دل آدما دنبال خدا بگرد نه ظاهرشون😊کاربری دست سه نفره🙃
بنظرم جالب نیست..بزار انشالله بعد عروسی تو خونتون بگیر از طرفی سه تا کیک باید بگیری    چ ک ...

همون میوفته بخوام خانواده هارو جمع کنم باید یه دونه دوکیلویی بگیرم در عوض تقسیم میکنم 

خیلی ذوق دارم تو خونه خودمون بگیرم مطمئنم همسرم خیللی ذوق میکنه از این کار 

🥰 ممنون میشم واسه اینکه زودتر بریم سر خونه زندگیمون دعا کنید برامون 🙏هیچوقت به خدا نگو مشکل بزرگی دارم... به مشکلات بگو خدای بزرگی دارم... :)
چند ساعت برین کافیشاپ دونفره حال کنید. گور بابای ناراضی

اخه میدونی دوس ندارم کسی ناراحت بشه بعدم دوس ندارم به هر دلیلی اون روز همسرم دلگیر باشه

2706