2733
2734
عنوان

خیلی تتهام

137 بازدید | 21 پست

مردم ازدواج میکنن از تنهایی درمیان..

میگن میخندن عشق و حال میکنن حالا اون لابه لام ی مقدار دعوا...

من چی ازوقتیکه نامزد کردم ی روز خوش نداشتم هرروزم گریه اه و ناله خدایا کی تموم میشه..

انقدر تنهام ک از لحاظ روحی داغونم نمیدونم چیکار کنم اروم شم هیچکسو تدارم بهم محبت کنه جواب محبتامو مهربونیامو باخوبی بده بهم عشق بورزه ..

𝑌𝑜𝑢 𝐴𝑟𝑒 𝑇𝒉𝑒 𝑀𝑎𝑖𝑛 𝐶𝒉𝑎𝑟𝑎𝑐𝑡𝑒𝑟𝑂𝑓 𝑀𝑦 𝐿𝑖𝑓𝑒'𝑠 𝑆𝑐𝑒𝑛𝑒 ..💕

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نامزدت کجای

سفارشات حنای شمارپذریفته میشود🌷🌷🌷    توصیف زندگی من 🙄کاربر خانوم   ۲۳ سالمہ ،این بگم ب عشقـ  ایمان ندارم   دلم یه همدم میخاست  ک همدمم مرد نبود ـاز همسرم متنفرم چون لیاقت منو نداشت ، اینو من نمیگم  و از خودم تعریف نمیکنم      این حرف های دیگرونہ چون از همسرم لطمہ خوردم  هم چیزم تباه شد ـ،،،  دیگه خونه پدرم ا رو نتخاب کردم  برای همیشہ    رو مهر طلاق ب شناسنامه ام بخوره دیگ  بریدم ـ باورم نمیشد کارم ب طلاق برسه هنوز  کار های   دادگاهیم انجام میدم طلاق نگرفتم    ،ولی کسی ازسرنوشت  خبر دار نیس  یہ  دختر ناز دارم  ک شب روزم با  دخترمہ  عاشق دخترمم و میبوسم  روے  دخترم را  یه موضو ع منو نارحت میکنه  همه میگن ببی فیس   چون   میگن بهت نمیخوره دخترت باشه 😬😐    چ خوبه   دخترم بزرگ بشه با هم درد دل کنیم  بعد مشکلات زندگیم عصبی شدم   ب شدت  خانوم مهربونی بودم  هنوزم هستم ولی فکر گذشته میاد سراغم روح روانم  داغون میشه   دلم میخاد بمیرم  این دعاے همیشگی منه    این متن هارو براے این نوشتم چون دیگردون میگن  بزاررامضات تا بشناسیمت منم احترام گزاشتم بهتون     این بگم  از رل و دوست پسررمتنفرم   ـ لطفا برای ارامشم  صلوات بفرس  ممنونم رفیقــ ❤ــــــــــــبعد شش ماه دوستان  اشتی کردم  انگار شوهرم منو دزدید  من راصی ب برگشت نبودم همین خستم زندگیم هنوز پاشیدس  حالم بد میشه   اون عنوان اولی از چند ماه پیشه ک خ نه بابا بودم ولی فعلا  تو یه اتاق سه در چهار  زندگی میکنم با شوهر   ک کلی منو دق میده دخترم گاهی از ترس چشمای خوشکلشو با دستاش میبنده  ک صحنه  دعوای مارو نبینه  شوهرم سگه تازه   سگ  بیابون شرف داره خدا نگه دار یه صل
2731

نامزدت چیکارمیکنه که هر روزت شده گریه؟🤦‍♀️🥺

باید تلاش کنیم! باید زحمت بکشیم! ببین رسیدن به چیزایی که تو دلته راحت نیست! اینجا هیچکس قرار نیست به دادت برسه و برات کاخ رویاهاتو بسازه! اگه چیزیو با تمام وجودت ميخواي،خودت با دستات به دستش بیار! اینجوری یاد میگیری قدر داشته هاتو بدونی و بیشتر ازشون لذت ببری تلاش کن ادامه بده! زمین بخور بلند شو و دوباره ادامه بده!هربار قوی تر از قبل! هربار راغب تر از قبل این خستگیا می ارزه! چون یه روزی به خاطرش خودتو محکم بغل میکنی، پس تسلیم نشو خوب؟! :) 🫂🫀 اهای من! تو باید انجامش بدی... باید بتونی؛ باید موفق بشی 💛 باید.... ۲ تیر۱۴۰۲ من دارم میااام
2738
تنهایی مد شده انگار😂😂 بقیه رو خدا انگار بیشتر دوس داره همه دوسشون دارن

هعی هرکاری کردم هرمحبتی کردم اخرش نامزدم اومد پاچه خودمو کرفت مث سگ

نامزدت چیکارمیکنه که هر روزت شده گریه؟🤦‍♀️🥺

هعی دلم پره غصسس

خدا هیچکسو ب روز من نندازه..

خانوادم تنهام گذاشتن میگن خودت انتخاب کردی

اونم سرده همش بهانه و دعوا راه میندازه اصلا محبت و مهربونی نمیکنه راحت فحشم میده خیلی دلم تنهاس 

خب خودتو خلاص کن از این زندگی. تنهایی سخته اما بودن تو اینجور زندگی خیلی سختتر. جدا شو،

راه برگشت ندارم خواهر

ولش کن گور پدرش .محلش نزار 

عی کاش خدا کمکم کنه محلش نذارم زنگ نزنم ادم حسابش نکن اون بیاد ب گوه خوردنم بیفته

2706