2410
2553
عنوان

اگر شما بودید کدوم انتخاب می‌کردید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 259 بازدید | 43 پست

دو 

از زندگی که فقط مرد شاغل باشه خوشم نمیاد

هم زن هم مرد باید کار کنن 

مورد دوم بهتره چون از نظر من زندگی با فردی که ساکته اذیت کننده هست 

حالا دنیا اینجوریه برام ،اینجوری که تو هم باید تموم بشی از فردا طرفای ظهر پرنده میشم،تموم میشم اگر  قراره دوست نداشته باشم چه کاریه که بمونم تو این دنیا من پرنده میشم،تو شاه ماهی من تموم میشم تو شروع خوشبحال دنیا که تو رو داره طفلک من،که ندارمت

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

گزینه 3  

7سال در تلاش برای داشتن فرزندی سالم و صالح! هم اکنون فهمیدم ک باردارم و نیازمند دعای شما خوبان هستم با دلهای پاکتون برای این مادر رنج دیده و تو دلی اش دعا کنید💖به امید خدا قراره مامانیم اوایل فروردین بیاد پیش مامانش التماس دعا دارم ازتون برای سلامتیش دوستای گلم  پسر گلم به دنیای مامان بابا خوش اومدی خداجون شکرت بابت این هدیه قشنگ٫
2720

گزینه دوم قطعا ..ولی گزینه اول اون قسمتی که هرچی پول بخوام میده بهم یکم وسوسم می‌کنه بگم یک😬

میشه برام دعا کنی این ماه بی بی چکم مثبت بشه اگه دوست داشتی یک صلواتم مهمونم کن💜🙏مرسی دوست عزیز انشالله شما هم حاجت روا بشی🤲
2714

من از مرد سبک که عقل درست حسابی نداره خوشم نمیا البت مورد دو برا دوس پسر بودن خوبه ولی اولی برای ازدواج 

عزیزان برا خواسته م ی صلوات بفرستید منم سر نمازام دعاتون میکنم  😻😻😻❤❤❤❤❤❤❤
2706