2726
عنوان

خون دیدم خیلی نگرانم

| مشاهده متن کامل بحث + 503 بازدید | 44 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
دوروز پیش سونو بودم دوباره برم؟

میدونم چقد نگرانین ولی اتفاقی نمیفته مطمئن باشین فقط شیاف و من اون موقع امپول پرولوتون میزدم

مهدی جونم من دوشب قبل از رفتنت برات کلید ساختم با جا کلیدی قلب که دیگه پشت در نمونی وقتی من و آدلیا نیستیم تورو خدا فقط یه بار کاش از این کلید استفاده میکردی 😭مهدی یادته تولدت سال ۹۱ دم دانشگاهت بادکنک باد میکردم ماشینت رو تزیین کردم همه فکر میکردن خل شدم .مهدی جونم آدلیا دلش هوات رو کرده بیا و بهش بگو خدا اجازه داده دوباره بیای پیشمون و شبای سه نفره مون تا ابد تکرار بشه بیا تورو خدا😭😭
دکترم تهرانه تا چهارشنبه نوبت گرفتم برم تهران

اگ کرجی ی دکتر توکرج پیدا کن برو پیشش چون رفت و امد هم خوب نیس. منم دکترم تهران شد باردار ک شدم رفتم ی متخصص پیش خونمون

من بارداری اولم لک بینی داشتم زیاد هیچ وقت دکتر بهم دارو نداد 😑 خودمم سنم کم بود درکی از سقط نداشتم فقط به چند نفر گفتم اونام گفتن بچت پسره چون لک میبینی بخصوص سر موعد پریودی بیشتر میشد اخر هم بچم بیست روز دیر دنیا اومد دردم نمی اومد ومجبور شدم بستری بشم 

خدایا مواظب زندگیم باش  مامان سه پسر شیطون دوست داشتنی 🥰🥰    دوستان پدرم  یک ماهه آسمانی شدن اگ میشه براش صلوات بفرستید وفاتحه بخونید  😭

ببین من هفته ۱۶ هستم تا حالا چند بار خونریزی شدید داشتم از هفته ۱۲ دائم لکه بینی داشتم هنوزم کامل قطع نشده بیشتر از ده بار سونو دادم مشکلی نبوده دکترم گفت تا وقتی درد و انقباض نداشته باشی و لخته دفع نکنی مشکلی نیست مخصوصا اگه خون تیره باشه خونای موندس نگران نباش الان یک هفتس دیگه سونو ندادم آروم باش هیچی نیست

کاش منم آمپول داشتم

ولی شما که سقط داشتی حتما برو دکتر  همین فردا لازم نی بری پیش دکتر خودت 

خدایا مواظب زندگیم باش  مامان سه پسر شیطون دوست داشتنی 🥰🥰    دوستان پدرم  یک ماهه آسمانی شدن اگ میشه براش صلوات بفرستید وفاتحه بخونید  😭
2706