2137
2106

وایی منم🤣🤣🤣🤣

فقط 18 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🙄😍خدایا شکرت🧿~~~من اگه برای مامان و بابام دختر خوبی نبودم اگه برای برادرام خواهر خوبی نبودم اگه برای همسرم زنِ خوبی نبودم ؛؛؛  میخوام برای تو عشقِ مامان،همه کسِ مامان، نفسِ مامان، مادر خوبی باشم/ خدایا خودت کمکم کن این آخرین شانس منه/میشه لطفا دعا کنین نی نی مون رو صحیح و سالم بغلم بگیریم❤😘

افتضاح

من تکواندوکارم....موقعی که همه همسنام ارزوی داشتن گوشی و...بودند من ارزوم بود تکواندوکار بشم ...در راه تکواندو خیلییییییییییییییییییی سختی کشیدم انقدری که حتی نمیتونید تصورشم بکنید ولی بعد سالها بهش رسیدم با اینکه هرموقع حاضر میشم برم باشگاه از اومدنم خبر ندارم که ایندفعه کجام میکشنه یا شبا از درد عضلاتم نمیتونم بخوابم یا موقعی که همه مهمونی و جاهای دیگن من تو باشگاه دنبال مبارزم یا عین همه دخترا ناخن های بلند و مشت های خوشگل ندارم ولی... تکواندو عشقه منه به این سادگیا به دستش نیاوردم که به این سادگیا از دستش بدم. اینارو نگفتم که شما مسخرم کنید اینارو گفتم بهتون بگم اگه ارزویی دارید از اسمون سنگم بباره از فکرش نیاین بیرون یا اگه بهش به هر سختی رسیدید به این اسونیا از دستش ندید❤با اینکه دخترم اما مثل پسرها و خیلیی بیشتراز اونا غیرت دارم کارهایی کردم که حتی بعضی از پسراهم نکردن همه میگن تو جز لباس پوشیدنت همه چیت شبیه پسراس درمورد رمان و تکواندو سوالی داشتید در خدمتتون هستم🙃💜رفتم خودکشی کنم وقتی شروع کردم ...تصویر پدرو مادرم اومد جلوی چشام که بعد من همه ی فامیل که دشمنی منو دارن بهشون طعنه کنایه میزنن و اونام تحقیر میشن خودکشی نکردمو برگشتم🙃🤘این اکانت دست دو نفر است (دخی تکواندوکار)و (دخی نویسنده)واسه همین تاپیکا فرق دارند 

عزیزم من هم درست تجربه مشابه تورو داشتم تا اینکه با دکترساینا آشنا شدم. هم مشکلم برطرف شد هم جواب سوالهام رو گرفتم.

پیشنهاد میکنم تو هم اینجا کلیک کنی و سوالت رو باهاشون درمیون بزاری.

عزیزترینم بیمار بود و آخرم از دستش دادم بیزحمت براش فاتحه بخونید 

لایک نکنید😐 لایک نکنید😐 لایک نکنید 😐لایک نکنید 😐اسمم گل پری ولی صدام میکنن پریسا این شد که اسم کاربریم گذاشتم گل پریسا❤️ بیزحمت برای رسیدن به هدفم صلوات بفرستید🙏 الهم صلی علی محمد و آل محمد ❤️🌹🌹🙏
2149

دقیقا منم پریز پایینه تختمونه🤣🤣🤣🤣

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🙄😍خدایا شکرت🧿~~~من اگه برای مامان و بابام دختر خوبی نبودم اگه برای برادرام خواهر خوبی نبودم اگه برای همسرم زنِ خوبی نبودم ؛؛؛  میخوام برای تو عشقِ مامان،همه کسِ مامان، نفسِ مامان، مادر خوبی باشم/ خدایا خودت کمکم کن این آخرین شانس منه/میشه لطفا دعا کنین نی نی مون رو صحیح و سالم بغلم بگیریم❤😘
دقیقا منم پریز پایینه تختمونه🤣🤣🤣🤣

😂😂😂😂😂😂از رو تو کشیدن

لطفا اگر با خودت تو جنگی مزاحم آرامش من نشو🙂🤝             علاقه مند به رعایت فاصله اجتماعی در نی نی سایت.
2050

منم مثل خودت

مـنـ بـهـ هـرچیـ خـواسـتـمـ رسـیـدمـ هـچـکـسـ نـمـیـتـونـهـ بـیـنـ مـنـ و آرزوهـامـ فـاصـلـهـ بـنـدازهـ عاشقتم آرمی این حرفیه که اونا همیشه میزنن من کسایی که قلبشون رو در اختیارم گذاشتن فراموش نمیکنم ساکن کشور نامکاندا وقتی دوستشون نداری حق هیت دادن و توهین کردنم نداری یاد بگیریم به علایق همدیگه احترام بذاریم ما آرمیا قشنگ ترین رنگین کمون دنیا رو داریم صارانگهه بی تی اس
2143
😂😂😂😂😂😂از رو تو کشیدن

🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

اینو بذار پروفایلت😂😂😂🤣🤣🤣

لطفا اگر با خودت تو جنگی مزاحم آرامش من نشو🙂🤝             علاقه مند به رعایت فاصله اجتماعی در نی نی سایت.

کی شرو شد ؟!

کی تموم شد ؟!ً

ما کی هستیم ؟! 

تو کی هستی ؟!😐😂🤦🏻‍♀️ 

فقط 36 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
I’m a army 💜 suge lover ♥️ potterhead 🧙🏻‍♀️⚡️  TVD fan 🧛🏻‍♀️🥀 bad girl 😈 Life goes on… 🙂🥀 yes yes yes yes yes 😉
2051