2726
عنوان

اوتیسم

143 بازدید | 18 پست

سلام پیشاپیش از دوستانی که جواب منو میدن تشکر میکنم

پسر من تازگی ۳ سالش شده کلمه خیلی زیاد بلده از اسم حیوانات و رنگها و اعداد و ... اکثرا هم فارسی هم انگلیسی خواسته هاشو بعضی وقتا میگه مثلا اب بده بستنی بده بعضی وقتا فقط میگه سیب یا بستنی بعضی وقتا هم فقط میره دم یخچال اشاره میکنه دستوراتی که بهش میدی اکثرا گوش میده . بعضی روزا خودش قابلمه و روغن و ماکارونی رو برمیداره و ماکارونی درست میکنه. کار دستی های خوبی درست میکنه فقط ارتباط چشمی با غریبه ها کم داره یا کلا نداره فروشگاه پارک و ... هم میره مشکلی نداره.دو ماه پیش پاش برید یه عمل سخت تاندون داشت بعد از اون از مطب دکتر یا جایی شبیه اون میترسه .

ببخشید طولانی شد

گفتن ممکنه اوتیسم داشته باشه

انقدر مطالب سایت رو خوندم استرس گرفتم

ممکنه راهنماییم کنید؟

جمله نمیگه با بقیه بچه ها بازی نمیکنه؟

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

۳سالش شده که یک سال ونیم در کرونا بوده پارک کم رفته ارتباط با دیگران کمتر داشته

من فکر میکنم طبیعیه

البته دکتر ببرش ولی احتمال زیاد هست که دلیلش کمتر ارتباط داشتن با همسن سال ها و ....باشه

پسر من تا ۳سالگی حرف نمی زد کلمه میگفت اونم غلط بسیار علط رفت رفت مهد حرف زدنش شروع شد  الان بزرگا

جمله میگه مثلا لباس بپوش بریم پیش ارشام . بریم خرید، پاشو بریم مهد کودک . پاپ کرون درست کنیم 

متاسفانه از ۲ ماهگیش تا یک سالگیش درگیر کلاهبرداری که ازمون بود شدیم و یه پامون دادگاه و کلانتری بود بعدشم که کرونا واقعا ما ۶ ماه هیچ کسو ندیدیم

با بچه ها خوب بازی میکنه نوبت رو هم میتونه رعایت کنه تمام وسایلشم میشناسه میده بچه ها بازی کنن ولی نمیذاره با خودشون ببرن از در خونه بیرون😂

سلام دوستان گلم من به تازگی با یک پیج اشنا شدم با اجازه استارتر میخوام بهتون معرفیش کنم که اگر بچه گلتون مشکلی داره توجه و تمرکز نداره یا مشکلی مثل اوتیسم داره خیلی بهتون کمک میکنه این پیج بازی های که خودش رفته یکسال کاردرمانی رو بهتون معرفی میکنه که شما زیاد هزینه نکنین خلاصه که خیلی خوبه و مطالبی درباره خوراک بچه میزاره.منم وظیفه خودم دونستم که بهتون پیشنهاد بدم شاید لازمتون شد

ایدیش:

@bazi.va.kardarmani

عزیزم تنها ارتباط چشمی ملاک این نیس که اوتیسم باشه 

روز اول که رفت مهدکودک تو کلاس نمونده پاشوده راه افتاده گشتن و اینور اونور رفتن و خواسته ببرنش حیاط بازی کنه که نذاشتن و گریه کرده و زنگ زدن برم دنبالش روز دوم هم همین طور بعد گفتن با مشاورمون صحبت کن مشاور مهد گفت تمرکز نداره چشمش همه جا میچرخه ببرینش کاردرمانی که وقت گرفتم ببرم اونجا نظر بدن ولی خوب با همین حرف چند روزه روزگارمون سیاه شده😑

روز اول که رفت مهدکودک تو کلاس نمونده پاشوده راه افتاده گشتن و اینور اونور رفتن و خواسته ببرنش حیاط ...

اصلا نگران نباش عزیزم احتمال اوتیسم کمه اگرم اوتیسم داشته باشه خفیفه،کافیه که شما چند ماه با بچتون کار کنی واسه تمرکزش.تو پیجی که گفتم هم خیلی راه واسه تمرکز گذاشته 

اصلا نگران نباش عزیزم احتمال اوتیسم کمه اگرم اوتیسم داشته باشه خفیفه،کافیه که شما چند ماه با بچتون ک ...

سپاسگذارم

پیج رو فالو کردم فقط ۲ تا پست داشت

ایشا... که هیچ بچه ای مریض نباشه واقعا تو این شرایط مملکت که هیچ شادی نداریم غم مضاعفه

2706