2410
2553

من متولد 79 ام همکلاسیم که کاملا رابطمون رسمیه اوایل گفته بود متولده 80 هست

امروز فهمیدم متولد 78 دو سال پشت کنکور مونده 

خیلی دختر خوب و نجیب و فهمیده ای فقط نمیدونم چرا اولش دروغ گفت 

البته منم به روش نیاوردم انگار که از اول بهم گفته بود 78 اما واقعا پارسال اینا گفته بود 80 هست  یکم ذهنمو بهم ریخت 

و اینکه دیگه نمیدونم ب مادرم راستشو بگم یا نه یا بگم همون همسنیم 

میترسم الان نگم بعدا بفهمه پاک بدتر شه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
2714

چه اهمیتی داره مهم اینه ازت کوچیکتره الان فرهنگ ها بالا رفته زمان قاجار نیست که اگه طرز فکرت مثل قدیمه کلا بی خیال شو 

🏴« السَّلامُ عَلَیْکَ یا اَباعَبْدِاللهِ الحُسِین، اَلسَّلامُ عَلَیْکَ وَ رَحْمَةُ اللهِ وَ بَرَکاتُهُ».یه سلام کوتاه به امام حسین علیه السلام هست که ثواب 20 حج قبول رو داره و به روایتی 99 حج پیامبر چرا حج؟ چون حج یکی از جامع ترین عبادات در اسلام هست.... ما با هر گناهمون اعمال خیرمون از بین می ره ولی اینجا چون حج پیامبر در اعمال ما نوشته شده حتی اگر گناهم خدای نکرده بکنیم این عمل عمل پیامبر هست و پاک نمی شه و تا اخر با ماست  التماس دعا

نگو ولی اگه مادرت حساسه بگو

به قول کافکا : بغلم کن ، بغلم کن که حرف زدن کافی نیست ....                                 پناه میبرم به رویا ....از شر تمام واقعیت های تلخ ...نمیدانم رسیدن چیست،اما بی گمان مقصدی هست که همه وجودم به سمت آن جاری است...
خو منم زن عموم ب عموم گفته بود متولد ۷۸ در عوضی ک متولد ۶۹ بود😂🔪

وای تا این حد😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

لحظه ی دیدنت انگار که یک حادثه بود 🖤🤍حیف چشمان تو این حادثه را دوست نداشت 🖤🤍سیب را چیدم و در دلهره ی دستانم🖤🤍سیب را دید ولی دلهره را دوست نداشت🖤🤍 تا سه بس بود که بشمرد و در دام افتد🖤🤍گفت ..یک گفت ..دو افسوس سه را دوست نداشت 🖤🤍من تو خط موازی ..؟ نرسیدن..؟هر گز دلم این قاعده هندسه را دوست نداشت 🖤🤍درس منطق  نده دیگر تو به این عاشق که  🖤🤍 از همان کودکیش مدرسه را دوست نداشت 🖤🤍تو میتوانستی به چشمانم نگاه کنی و گلویم را با چاقوی تیز بُبری و من میتوانستم در آخرین نفس  از تو بخاطر خونی شدن دستهایت معذرت بخواهم ......🖤🤍 تاریخ در شب با الکل و زن نوشته شد 🤍🖤
2706