2733
2734
عنوان

همسایمون تو حیاط کباب درست کرده بوش میاد خیلی دلم خواست

| مشاهده متن کامل بحث + 1912 بازدید | 97 پست

اگه وضع مالیتون بد نیست همیشه گوشت چرخ کرده داشته باشین جمعه ها شب خودتون کباب درست کنین اگه وضع اتونم بده جمعه ها درو پنجره رو ببندین بو نیاد یا اسپند دود کنید 

🏴« السَّلامُ عَلَیْکَ یا اَباعَبْدِاللهِ الحُسِین، اَلسَّلامُ عَلَیْکَ وَ رَحْمَةُ اللهِ وَ بَرَکاتُهُ».یه سلام کوتاه به امام حسین علیه السلام هست که ثواب 20 حج قبول رو داره و به روایتی 99 حج پیامبر چرا حج؟ چون حج یکی از جامع ترین عبادات در اسلام هست.... ما با هر گناهمون اعمال خیرمون از بین می ره ولی اینجا چون حج پیامبر در اعمال ما نوشته شده حتی اگر گناهم خدای نکرده بکنیم این عمل عمل پیامبر هست و پاک نمی شه و تا اخر با ماست  التماس دعا

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

یه تیکه مرغ دربیاربزن سیخ همتون یه کوچولوازش بخورین بعدم برین املتتون بزنین😁الان تکلیف من چیه ک دلم املت خاست وگوجش ندارم😅

آبجیای مهربونم میشه واسه سلامتی بچهام یه صلوات بفرستین😘💚
2731
2738
نداریم گوشت☹️

هر کی داره دستش بالا  عزیزم گرونیا 

ولی ی سخ کباب کمتر از سی تومنه

زیر ۱۸ سال به هیچ عنوان روم ریپ نزنن:/ من اگه حوصله بچه  داشتم  مهدکودک میزدم:)   ضد کودک همسری
خیلی اشتباه میکنن اینکارو میکنن چون همسایه ها هوس میکنن برن پارک و جنگل فضای باز بهترع😑😂

بابا من همیشه کبابا رو با همسایه ها تقسیم میکنه من حرصم میگیره   اعتراض کنیم بدش میاد 😁

2706