2137
2106

هر جمعه اینطوری می کنن،من و مامانم اینا هیچ خواهر کوچیکمم دلش خواست خیلی هوس کردیم یهو

شما اینجور مواقع چیکار می کنین هوستون بپره و یادتون بره؟شام املت داریم خیلی گرسنمه ولی با این بو دلم کباب خواست نتونستم شام بخورم

برو ی سیخ کباب بخر 

زیر 18 سال به هیچ عنوان روم ریپ نزنن                                                                                                       من اگه حوصله حرف زدن با بچه ها داشتم مهدکودک میزدم  #ضد کودک همسرا  

اخی

💫💫سلام دوستای گلم هر ثانیه ای که میگذره صبرم لب ریز میشه خیلی خسته ام ارزومه یا بهش برسم یا خلاص شم از زندگی 😔 😔روزای سختی رو میگذرونم سه سال باهاشم و خانواده اش راضی نمیشن دیگه توانی نداریم خواهش میکنم از ته دلتون برامون دعا کنید بهم برسیم(ی صلوات)😪😪🥀🥀🙏🙏 دعاگوی همتونم ایشاالله که برسید به مراد دلتون😘😘 💫💫

چند وقته بخاطر کرونا دندانپزشکی نرفتی؟ با خیال راحت به کلینیک دندانپزشکی کاخ مراجعه کن 

چون اونجا هر 1 دقیقه هوای کل محیط تصفیه میشه. اینجا کلیک کن یا تماس بگیر : 05136028800

2149

اتفاقن همسایه منم درس کرده شوهرم گف خیلی وقته کباب نخوردیم😅ماهمون املتم نداریم  

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   
2050

منم گرسنمه شامم کوکو داریم خشم نمیاد 

گفدی دلم خاس 🙄

بهم بگین پری 🤗🧚🏼‍♀️                                               اما در اصل اسم اصلیم ساراس 😁💃🏼                        اینو بیشتر دوس دارم حالا هر کدوم از نظر شما قشنگ ترع ولی فقط پری باشع😌😂🌱.                             فقط ی چی دیع حالا ک اومدی و خوندی امضامو دعا میکنی امسال رو با نتایج عالی سر کنم 🥺؟                             
خیلی اشتباه میکنن اینکارو میکنن چون همسایه ها هوس میکنن برن پارک و جنگل فضای باز بهترع😑😂

اونجاها الودست نمیشه 

دوس دارن تو حیاطشون درست کنن

زیر 18 سال به هیچ عنوان روم ریپ نزنن                                                                                                       من اگه حوصله حرف زدن با بچه ها داشتم مهدکودک میزدم  #ضد کودک همسرا  
2087

اگه وضع مالیتون بد نیست همیشه گوشت چرخ کرده داشته باشین جمعه ها شب خودتون کباب درست کنین اگه وضع اتونم بده جمعه ها درو پنجره رو ببندین بو نیاد یا اسپند دود کنید 

🏴« السَّلامُ عَلَیْکَ یا اَباعَبْدِاللهِ الحُسِین، اَلسَّلامُ عَلَیْکَ وَ رَحْمَةُ اللهِ وَ بَرَکاتُهُ».یه سلام کوتاه به امام حسین علیه السلام هست که ثواب 20 حج رو داره چرا حج؟ چون حج یکی از جامع ترین عبادات در اسلام هستالتماس دعا
2148