2137
2106

مادرم از شنبه کرونا گرفته دکترم رفته ، تو این مدت همش چندساعت تب نداره بعدش مجدد تب میکنه مخصوصا شبا خانما چیکار کنم خطرناکه؟کسی اینجوری بوده ؟؟خیلی نگرانم

خدایا شکرت

عزیزم من هم درست تجربه مشابه تورو داشتم تا اینکه با دکترساینا آشنا شدم. هم مشکلم برطرف شد هم جواب سوالهام رو گرفتم.

پیشنهاد میکنم تو هم اینجا کلیک کنی و سوالت رو باهاشون درمیون بزاری.

2149

بیماریه دیگه واسه هرکس یجوز داروهاشو مرتب بخوره یکسره مایعات بخوره ببخشید ادرار اور‌ همشم اب هویج اب سیب بدین بهش 

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   

شوهره منم چند شب اینطوری بود تا اینکه به جایی رسید که دیگه تبش قطع نمیشد 

شب بردمش دکتر اورژانس سیتی اسکن براش انجام داد ۱۵ درصد ریه درگیر بود 

صدفصل بهار آید وبیرون ننهم گام       ترسم که بیایی توودر خانه نباشم
2050

خواهرم اینجوری بود چند روز مداوم تب داشت استامینوفن سر ساعت بخوره داروهای کرونا رو نخورید لطفا خواهرم نخورد شوهرش خورد شوهرش با اینکه اولش بهتر از خواهرم بود یهو شروع کرد استفراغ بعد از زدن یه آمپول خیلی اذیت شد بنده خدا 

شوهره منم چند شب اینطوری بود تا اینکه به جایی رسید که دیگه تبش قطع نمیشد  شب بردمش دکتر اورژان ...

بعد چیشد ؟چیکار کردین؟ الان حالشون خوبه؟

خدایا شکرت
2143

اره من خودم سه بار کرونا گرفتم . کلا این بیماری اینجوریه یکی دوساعت خوبی یکی دوساعت تب میکنی . 

هر 6 ساعت استامینوفن , مایعات زیاد .چربی و شیرینی و لبنیات ممنوع . فقط غذای آبپز.  سرم تقویتی هم خیلی کمک میکنه

بعد چیشد ؟چیکار کردین؟ الان حالشون خوبه؟

آره 😢توی تاپیکام هست 

امروز روز ۳ رمدسیور رو گرفت خیلی حالش بد بود الان خداراشکر بهتره 

ولی بعضی ها میگن این دارو خیلی عوارض داره ولی اگه شوهرم این دارو رو نمیگرفت خیلی حالش بد بود 

صدفصل بهار آید وبیرون ننهم گام       ترسم که بیایی توودر خانه نباشم
چه مقدار کندر بدم؟

تو لیوان آب ولرم اندازه یک قاشق بریز و بزار بمونه تا کندرا شل بشه و باز شه بعد قشنگ هم بزن تا حل بشه 

تلخه ولی عالیه، من بابام 50% ریه هاش درگیر شد، کندر و ک میخورد سرفه هاش قطع میشد 

دو چیز معرف شماست؛ صبرتون وقتی هیچی ندارید. منش و رفتارتون وقتی همه چیز دارید. " 
1718