2137
2106

من با یه شماره ای پروف کسیو دیدم که مطمئن بودم شمارمو نداره حالا دیدم  بلاکم کرده ینی  چجوریاس

https://harfeto.timefriend.net/16229838541279

واااای خدای من دقیقا منم اینطوری شده بودم. دکترساینا رو پیدا کردم و از دکترای اونجا مشورت گرفتم و مشکلم حل شد. [اینجا کلیک کن]

2149
2050

شاید وضعیت داشته

میگن واتساپ جی بی امکانات عجیب غریبی داره

من بعد از ۷ سال جدا شدم ...،یه دختر که با آرزوهای زیادی ازدواج کرد و امیدوار بود خوشبخت میشع  ، که کنار مردی که دوستش داره زندگی میکنه با دخترشون و با همه سختیا بخاطر دخترشون میجگنداما ،،،نشد ک بشه ،انقدر خیانت کرد و خیانت کرد و کتکم زد و بیچارگی و بدبختی بهم داد که بریدم از همه چی و قید همه چیو زدم و خودمو کشیدم بیرون با دخترم ...اونم خیلی تلاش کرد تغییر کنه اما تو ذاتش بود و نتونست روز آخر بهم یه جمله گفت:من نه میتونم از تو بگذرم نه از هوس که متاسفانه از من گذشت ...دخترم سه سالو نیمشه و پیش منه...از همه چیم گذشتم تا بتونم ب آرامش برسم اما بازم نشد که بشه و مشکلات بزرگتر اومدن سر راهم ...خداروشکر بازم...دوستان من خیلی دوستون دارم مث اعضای خانواده م هستین خواهش میکنم دعام کنید از ته دلتون که ب آرامش برسم مشکلات لعنتیم ولم کنن ...اسمم مهساست .انشاءالله یه روزی این امضا رو تغییر میدم و مینویسم دیدین بالاخره شد❤🤲
2143
جدی ؟؟ پ من دیگ نرم پروفشو چک کنم ☹

ن تو چک کن نفهمیده هنو😂

من بعد از ۷ سال جدا شدم ...،یه دختر که با آرزوهای زیادی ازدواج کرد و امیدوار بود خوشبخت میشع  ، که کنار مردی که دوستش داره زندگی میکنه با دخترشون و با همه سختیا بخاطر دخترشون میجگنداما ،،،نشد ک بشه ،انقدر خیانت کرد و خیانت کرد و کتکم زد و بیچارگی و بدبختی بهم داد که بریدم از همه چی و قید همه چیو زدم و خودمو کشیدم بیرون با دخترم ...اونم خیلی تلاش کرد تغییر کنه اما تو ذاتش بود و نتونست روز آخر بهم یه جمله گفت:من نه میتونم از تو بگذرم نه از هوس که متاسفانه از من گذشت ...دخترم سه سالو نیمشه و پیش منه...از همه چیم گذشتم تا بتونم ب آرامش برسم اما بازم نشد که بشه و مشکلات بزرگتر اومدن سر راهم ...خداروشکر بازم...دوستان من خیلی دوستون دارم مث اعضای خانواده م هستین خواهش میکنم دعام کنید از ته دلتون که ب آرامش برسم مشکلات لعنتیم ولم کنن ...اسمم مهساست .انشاءالله یه روزی این امضا رو تغییر میدم و مینویسم دیدین بالاخره شد❤🤲
جدی ؟؟ پ من دیگ نرم پروفشو چک کنم ☹

نه نمیفهمه 

برو نگاه کن نترس خیالت تخت😁❤

اُسکار بهترین لحظه میرسه به وقتی میفهمی خدا به جای یکی🙈😍 سه تا نی نی بهت داده😍❤️.                                                                  ‌دنیام سه قلوهام👼🏻👼🏻👼🏻                                                                          خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس،بزرگترین نعمت و با شکوه ترین لحظات دانستنی.... خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ،بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم ....بگذار آرام باشم ...ب کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی ...فاش میگویم این حس را تاکنون لمس نکرده بودم ...اینگونه عاشقی  کردن را خودت ب من آموختی...احساس خودت ب تمام بنده هایت ...آری حس مادری ام را میگویم ⛔اکانت تعطیل⛔
1718