2157
2106
عنوان

کیا ایفون ایکس دارن💝

186 بازدید | 32 پست

راضیین؟؟؟؟

من عاشق ایفون ایکسم

۵تومنم کمه اونم جور بشه میخرم

ارزومه اصلا🤭

#دلم میخواد تو دلیم دختر باشه😍😍😍😍برام دعا میکنی خدا بهم قوت بده تا از پس سه تا وروجک بر بیام😰

ندارم ولی انشاءالله بخری گلم

لطف میکنید برام یه صلوات بفرستید؟❤من واسه امضای همه حاجت دارا صلوات میفرستم اگه لایک نمیکنم واسه اینه الکی اعلان هاتون زیاد نشه🥰 تویی که داری امضامو میخونی هر چی ارزوی خوبه مال تو!❤

اینو یادت باشه قراره نت ۵gبشه و xاونو ساپورت نمیکنه 😊پولت حیف میشه

مامانِ کارِن و هاکان ❤اینجا یه سایت عمومی هست وقتی تاپیک میزنی نه من از زندگی تو کامل خبردارم نه تو منظور منو ممکنه کامل متوجه شی پس اگه نظری دادم ناراحتت کرد ریپلای نزن قضاوت کردی حلالت نمیکنم خداازت نگذره چون برام مهم نیست  وقتی یکی تاپیک میزنه عکس ان تی میذاره نگین یا دختره یا پسر  نگین دکتر نفهمیده ما ازکجابفهمیم جواب ندین بهتره این حرفا خیلی خز شده دیگه  

عزیزم من هم درست تجربه مشابه تورو داشتم تا اینکه با دکترساینا آشنا شدم. هم مشکلم برطرف شد هم جواب سوالهام رو گرفتم.

پیشنهاد میکنم تو هم اینجا کلیک کنی و سوالت رو باهاشون درمیون بزاری.

2149
اینو یادت باشه قراره نت ۵gبشه و xاونو ساپورت نمیکنه 😊پولت حیف میشه

واااقعا؟؟؟؟

ترخدا نگوووو

میدونی از کی دارم پول جم میکنم بخرمش🥲

#دلم میخواد تو دلیم دختر باشه😍😍😍😍برام دعا میکنی خدا بهم قوت بده تا از پس سه تا وروجک بر بیام😰
2050
 واااقعا؟؟؟؟ ترخدا نگوووو میدونی از کی دارم پول جم میکنم بخرمش🥲

اینترنت 5gالان توبعضی جاهای تهران و اصفهان استفاده میشه و نهایتا تایه مدت دیگه همه گیر میشه بخاطرپولت میگم ک هدر ندی

مامانِ کارِن و هاکان ❤اینجا یه سایت عمومی هست وقتی تاپیک میزنی نه من از زندگی تو کامل خبردارم نه تو منظور منو ممکنه کامل متوجه شی پس اگه نظری دادم ناراحتت کرد ریپلای نزن قضاوت کردی حلالت نمیکنم خداازت نگذره چون برام مهم نیست  وقتی یکی تاپیک میزنه عکس ان تی میذاره نگین یا دختره یا پسر  نگین دکتر نفهمیده ما ازکجابفهمیم جواب ندین بهتره این حرفا خیلی خز شده دیگه  
قیمتش چقده همونقد پول کم دارم که بخرمش 

🤣🤣🤣

والا برادر شوهرم مغازه گوشی فروشی داره

گفته تقریبا۱۷تومن باید پول بدی

ولی گف تو۱۵تومن جم کن بقیش با من

2143
من دارم خیلی راضی ام عااالیه  (مثلا الکی)😁😁

ای جاااان

انشالله ایفون۱۱بخری

🤣🤣🤣 والا برادر شوهرم مغازه گوشی فروشی داره گفته تقریبا۱۷تومن باید پول بدی ولی گف تو۱۵تومن جم ک ...

۱۴تومن هس ایکس 

اینترنت 5gالان توبعضی جاهای تهران و اصفهان استفاده میشه و نهایتا تایه مدت دیگه همه گیر میشه بخاطرپول ...

پس چیکار کنممم اخه

ایفون ۱۱؟؟؟؟

پولم نمیرسه اصلااا

پس چیکار کنممم اخه ایفون ۱۱؟؟؟؟ پولم نمیرسه اصلااا

۱۱ هم 5gنیست

فقط ۱۲ تو ایفون ها5gهست

1718