2733
2734
عنوان

چجوری حرفشو پیش بکشم

88 بازدید | 8 پست

خواهرشوهرم خیلی دخالت میکنه خیلی از رنگ لباسام تا سفر دوتایی نباید بریم همشم میگه مرد باید زنشو بزنه مرد باید فلان باشه شوهر داره ...

خب دختر من ۵ ماهشه خواهرشوهرم همش میگ چرا فلان جا نرفتی جاریت از دستت عصبیه چرا خونش نرفتی فلان...دیروز اینجا بود گف بیا بریم خونه برادرمینا من گفتم نمیام گفت چرا گفتم دخترم ۵ ماهشه دیدنش نیومدن نمیتونم برم خونش گف ن اومدن گفتم اوایل اومد ی سر بدون سوغات منو شوهرم توقع کردیم ...الان ناداحتم ک جرا اسم خودمو بردم نگه محتاجه بنظزشما دیدمش چجوری بحثشو پیش بکشم بگم شوهرم گله کرده ن من

هنوز تو ذهنم ادامه داری .....دخترم از خدا میخوام تا همیشه من و تو کنار هم باشیم نه من بدون تو نه تو بدون من الهی آمین ❤🌱💚عزیزامو سپردم به خودت خداجونم❤🌻

چه خواهر شوهر عفریته ای    

۱۹سالمه🤣🤣۸4 رو نمی‌دونم چرا گذاشتم🤣🤣🤣میشه واسه خوشبختیم و واسه اینکه زودتر خونه درست کنیم و بریم خونه خودمون و یه فرشته کوچولو بیاریم صلوات بفرستید🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738