2157
2106
عنوان

چجوری حرفشو پیش بکشم

87 بازدید | 8 پست

خواهرشوهرم خیلی دخالت میکنه خیلی از رنگ لباسام تا سفر دوتایی نباید بریم همشم میگه مرد باید زنشو بزنه مرد باید فلان باشه شوهر داره ...

خب دختر من ۵ ماهشه خواهرشوهرم همش میگ چرا فلان جا نرفتی جاریت از دستت عصبیه چرا خونش نرفتی فلان...دیروز اینجا بود گف بیا بریم خونه برادرمینا من گفتم نمیام گفت چرا گفتم دخترم ۵ ماهشه دیدنش نیومدن نمیتونم برم خونش گف ن اومدن گفتم اوایل اومد ی سر بدون سوغات منو شوهرم توقع کردیم ...الان ناداحتم ک جرا اسم خودمو بردم نگه محتاجه بنظزشما دیدمش چجوری بحثشو پیش بکشم بگم شوهرم گله کرده ن من

دختر قشنگ من الهی دردو بلات بخوره به قلبم تو خم به ابروهاتم نیاد ک من دق میکنم💛🌙دخترم سه ماه و ۲۲ روزشه 💛🌙

چه خواهر شوهر عفریته ای    

۱۹سالمه🤣🤣۸4 رو نمی‌دونم چرا گذاشتم🤣🤣🤣میشه واسه خوشبختیم و واسه اینکه زودتر خونه درست کنیم و بریم خونه خودمون و یه فرشته کوچولو بیاریم صلوات بفرستید🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹

واااای خدای من دقیقا منم اینطوری شده بودم. دکترساینا رو پیدا کردم و از دکترای اونجا مشورت گرفتم و مشکلم حل شد. [اینجا کلیک کن]

خودش زن نیس مگه ؟

Seni unutmaya ömrüm yeter mı...yaşadığımı farzet ömrüm .....senin kökünü özlerim......geçeler sırdaşım olmuş.....🥀               از هرگناهی توبه کردم ؛ چشمان تـ∞ـو ایمان من شد ♥️                                        
2149

بنظر من ولکن

اصلا دوبارع گله نکن

اگر شوهرت پشتته هرچی خاهرع میگه از اینور چشم و از اونور پشم باشع کلا

دایورتش کن بخاطرشم بهم نریز

من بعد از ۷ سال جدا شدم ...،یه دختر که با آرزوهای زیادی ازدواج کرد و امیدوار بود خوشبخت میشع  ، که کنار مردی که دوستش داره زندگی میکنه با دخترشون و با همه سختیا بخاطر دخترشون میجگنداما ،،،نشد ک بشه ،انقدر خیانت کرد و خیانت کرد و کتکم زد و بیچارگی و بدبختی بهم داد که بریدم از همه چی و قید همه چیو زدم و خودمو کشیدم بیرون با دخترم ...اونم خیلی تلاش کرد تغییر کنه اما تو ذاتش بود و نتونست روز آخر بهم یه جمله گفت:من نه میتونم از تو بگذرم نه از هوس که متاسفانه از من گذشت ...دخترم سه سالو نیمشه و پیش منه...از همه چیم گذشتم تا بتونم ب آرامش برسم اما بازم نشد که بشه و مشکلات بزرگتر اومدن سر راهم ...خداروشکر بازم...دوستان من خیلی دوستون دارم مث اعضای خانواده م هستین خواهش میکنم دعام کنید از ته دلتون که ب آرامش برسم مشکلات لعنتیم ولم کنن ...اسمم مهساست .انشاءالله یه روزی این امضا رو تغییر میدم و مینویسم دیدین بالاخره شد❤🤲