2726
عنوان

چرا هیچکی پیدا نمیشه که منو بگیره حتی یه پیرمرد؟

| مشاهده متن کامل بحث + 676 بازدید | 33 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
سنم زیاد نیست ولی ۲۵ ۲۶ به نظر میام  دانشگاه میرم که مجازیه  سرکار ن

22 سالت نبود؟ یا با یکی دیگه اشتباه‌گرفتم؟

فقط 11 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
همه امید مامان👼به سلامت و به موقع بیا بغلمون دورت بگردم🤰🫀💋خدایا شکرت که جواب دل شکسته امو دادی👶💙🧿تیکر تولد تنها دلیل زندگی مامانش 🫀

وقتی کسی نبینت از کجا بیان خواستگاری !؟

دانشگاه برو 

کلاس های مختلط برو 

لااقل برو پاساژ های بزرگ بالا شهر 

الکی برو تو مغازه ها مثلا روسری یا مانتو شلوار 

شاید پسندیده شدی 😂😂😂😂

یه فامیل دورمون مغازه داشت با زنش این جوری اشنا شد 

با آدم بی ادب دهن به دهن نمی زارم. ترجیح میدم نی نی یارو تگ می کنم اون ادبشون کنه😺

عزیزم قرارنیست با ازدواج حالت خوب شه

فکرنکن همیشه باید یکی بیاد حالتو خوب کنه. خودت خودتو بلد باش

فکرنکن ی نفر با اسب آرزوها میاد و زندگیتو تغییر میده

فکرنکن اگر ازدواج کنی هیچ مشکلی نخواهی داشت

و شمام ک میگی حتی اگر پيرمرد باشه فقططط ازدواج کنم.. 

بنظرم این فقط یک هوسه و فقط میخاید اتفاقی ک از بعدش خبر ندارید و فقط دلتون میخاد،، بیفته،، و دوباره بعد چند ماه همین حس برمیگرده ک کاش ی کار دیگه کنم و ی اتفاق دیگه بیفته

پیشنهادمیکنم یاد بگیرید خودتون خودتون رو دوس داشته باشین و بلد شین،، تا خودتون حتی بتنهایی حال خودتون رو خوب کنید

خوشحالم که اینجام و میتونم با آدمای زیادی در ارتباط باشم😊 .. دنیا جای قشنگ تری میشه اگر به آدما صرف نظر از اعتقاد و طرزفکرشون احترام بذاریم👌   قراره یه کالیمبانواز حرفه ای بشم😍🎼عاشق همسرمم💕   علاقمند به روانشناسی، نجوم، و چیزای عجیب غریب و هیجان انگیز😁

مگه منتظر آرمانت نیستی🤔

تیکر یه اتفاق خوب😍إِنَّ اَلسّٰاعَةَ آتِيَةٌ أَكٰادُ أُخْفِيهٰا لِتُجْزىٰ كُلُّ نَفْسٍ بِمٰا تَسْعىٰ  ﴿۱۵﴾در حقیقت، قیامت فرارسنده است. مى خواهم آن را پوشیده دارم، تا هر کسى به [موجب ] آنچه مى کوشد جزا یابد. (۱۵)    اگه امضامو دیدی برام دعا میکنی؟❤🤗
وقتی کسی نبینت از کجا بیان خواستگاری !؟ دانشگاه برو  کلاس های مختلط برو  لااقل برو پاسا ...

دانشگاه میرم ولی مجازیه دیگه 

تازه حضوری هم بود من تیپم و کلا رفتارم یه طوری نیس که کسی بیاد جلو بهم پیشنهاد بده 

هر روز میرم پیاده روی خرید هم میرم ولی تا حالا چیزی نشده

دانشگاه میرم ولی مجازیه دیگه  تازه حضوری هم بود من تیپم و کلا رفتارم یه طوری نیس که کسی بیاد ج ...

خیلی بهش فک می کنی 

وقتی به چیزی خیلی فکر کنی ازت دور میشه 

نگاه نکن میگن قانون جذب اون یعنی خوش بین باش اما رو یه چیزم کلید نکن 

رهااااش کن 

با آدم بی ادب دهن به دهن نمی زارم. ترجیح میدم نی نی یارو تگ می کنم اون ادبشون کنه😺
من ی کاربردیگم ببخشید شما رابطه هم داشتین با دوس پسراتون؟میخام ببینم این پسراچطورین

با یکیشون داشتم چون خیلی همو دوس داشتیم . همه ک مث هم نیسن مثلا شاید اگه با کسی دیگ رابطه داشتم ولم میکرد

دانشگاه میرم ولی مجازیه دیگه  تازه حضوری هم بود من تیپم و کلا رفتارم یه طوری نیس که کسی بیاد ج ...

عزیزم من برات یه پیشنهاد دارم فک میکنم خوب باشه برو توی سایت همسریابی دو همدم اسم بنویس .خیلی سایت خوبیه.اونجا احتمالا ادمایی هستن که شرایطشون به تو میخوره

2706