2410
2553

هیچ خواستگاری ندارم، هیچکی هم دوسم نداره و خاطرخواه نداشتم و ندارم، سنم زیاد نیست ولی کم سن به نظر نمیام و فنچ و کوچولو هم نیستم که بگم به خاطر اینه، وضعیت خانوادمم معمولیه مسئله ی خاصی نیست

همین اواخر شنیدم یه زن لیسانس که جدا شده بود و یه بچه داشت با یه پیرمرد خیلی پولدار ازدواج کرده که زنش مرده( نمیدونم سواد پیرمرده چقده ولی ظاهرا مرده خیلی میخوادش خب چرا نخواد )، میدونم خب این خانم چون دیگه یه بار جدا شده بود اختیاردار نداشت و آزاد بود تو انتخابش

ولی من اصلا هیچ انتخابی ندارم حتی مثلا بگم به خاطر اینکه جوانم یه آدم مسن یا میانسال بیاد خواستگاریم اینم نیس، اوضاع زندگیم بد نیس که فکر کنید واسه این میخوام ازدواج کنم ولی دلم نمیخواد مجرد باشم نمیدونم چطوری بگم دلم ازدواج میخواد نمیخوام ۲۰ یا ۱۵ یا ۱۰ سوال دیگه یه زن تنها باشم وقتی که مادر و پدرم نیستن دلم بچه میخواد 

چرا کسی منو نمیخواد؟ چرا من به چشم کسی نمیام برای ازدواج؟ چرا خواستگار سنتی ندارم؟ 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

مگه کالایی بگیرنت؟چرا به فکر پیشرفت و زندگی خودت نیستی

مامانِ کارِن وهاکان❤اگه به امید طرح مسائل بارداری و زایمانتون اومدین این سایت باید بگم اشتباه اومدین اینجا دیگه سایت قدیم نیست اینجا پاتوق یه عده بچه اس که الگو و رهبرشون بی تی اس هست نصف پربازدید های اینجا یا بی تی اس هس یا خیانت یا حس شیش یا هم بعضی کاربرای الکی معروف داریم که هنرخاصی ندارن حرف خاصیم نمیزنن همینطوری پربازدید میشن مثلا با تعریف کردن چندتا جوک بی مزه  پس لطفا به امید راهنمایی بارداری زایمان اینجا تاپیک نزنین  اینجا جای عجیبیه اینجا هیچکس رو پیدا نمیکنی که هم جنس خودشو دوس داشته باشه یا به جنس خودش ارزش بده اینجا حتی دختر۱۸ساله که عروسی کرده تا زن ۳۰ساله میخوان بچه اولشون تحت هرشرایط پسرشه یکی چون داداش نداره خودش یکی بابانداره یکی ازبچگی پسر دوس داشته یکی روحیاتش پسرانس یکی مادرشوهرش پسردوس داره خلاصه هیچکس دختردوس نداره دلیلش میدونی چیه؟متاسفانه خیال راحت و ارزشمندی زندگیو وابسته به داشتن پسربچه میدونن منطق همشونم اینه اولی پسر باشه دومی حتما دختر تا دخترم داداش بزرگترداشته باشه اینو تو مغز زنگ زدتون فرو کنین هیچ دختر و هیچ زنی آقابالاسرنیاز نداره به خودش آزادی بدی مثل ادم زندگی خواهد کرد  من مخالف  جنسیت پسر نیستم اتفافا هرپدرمادری حق داره از هردوجنسیت داشته باشه ولی نه اینکه اولی حتمااا پسر باشه چون پسر مهمتره و لازم بقای زندگیه 🥴خوش باشین❤
2714

عزیزم منم دارم ۲۵ میشم ولی مجردم

توی ازدواج باید صبر و حوصله داشته باشی تا کیس مورد نظر پیدا بشه

اگه اهدافت دنبال کنی دیگه به ازدواج هم فکر نمیکنی و مهمترین هدف زندگیت نمیشه

💕خداجونم بغلم کن به آغوشت محتاجم💕     تایپ  و تحقیق؛ دانلود مقاله و پاورپوینت با کمترین قیمت انجام میدم

دخترای مث تو یه هو به طرز عجیبی بخت شون باز میشه

به این چیزا نیس عزیزم اتفاقا یه کاربری میگف من کلی خواستگار دارم اما هیچکدوم به وصلت ختم نمی شه

ای عشق... از آتش اصل و نسب داری  از تیره ی دودی  از دودمان باد آب از تو طوفان شد  خاک از تو خاکستر از بوی تو آتش در جان باد افتاد  هر قصر بی شیرین چون بیستون ویران هر کوه بی فرهاد کاهی به دست باد هفتاد پشت ما از نسل غم بودند ارث پدر ما را اندوه مادرزاد  از خاک ما در باد بوی تو می آید تنها تو میمانی ما میرویم از یاد💔

خواستگار میاد صبر داشته باش

یعنی بخاطر اینکه بعدا مادر بشی حاضری با یه پیرمرد ازدواج کنی؟شان خودتو پایین نیار

بعدشم اگر اعتقاد داری شنیدم سوره طه و احزاب خوبه

یکی از رویاهام اینه که برم تو کارخونه پنیر پیتزا غلت بزنم تو پنیرا کشششش بیارم و بیرون نیام🤤😋فانتزی دیگمم این بود شوهرم رئیس کارخونه باشه منم مدیر عاملش کنه😁اینم نشد دیگه. فانتزی دیگمم این بود که شوهرم فست فودی داشته باشه و من مدام پیتزا بقولم😬 این نشد😂زندگی به کام من،کلا نشد🙃
2706