2137
2106

هیچ خواستگاری ندارم، هیچکی هم دوسم نداره و خاطرخواه نداشتم و ندارم، سنم زیاد نیست ولی کم سن به نظر نمیام و فنچ و کوچولو هم نیستم که بگم به خاطر اینه، وضعیت خانوادمم معمولیه مسئله ی خاصی نیست

همین اواخر شنیدم یه زن لیسانس که جدا شده بود و یه بچه داشت با یه پیرمرد خیلی پولدار ازدواج کرده که زنش مرده( نمیدونم سواد پیرمرده چقده ولی ظاهرا مرده خیلی میخوادش خب چرا نخواد )، میدونم خب این خانم چون دیگه یه بار جدا شده بود اختیاردار نداشت و آزاد بود تو انتخابش

ولی من اصلا هیچ انتخابی ندارم حتی مثلا بگم به خاطر اینکه جوانم یه آدم مسن یا میانسال بیاد خواستگاریم اینم نیس، اوضاع زندگیم بد نیس که فکر کنید واسه این میخوام ازدواج کنم ولی دلم نمیخواد مجرد باشم نمیدونم چطوری بگم دلم ازدواج میخواد نمیخوام ۲۰ یا ۱۵ یا ۱۰ سوال دیگه یه زن تنها باشم وقتی که مادر و پدرم نیستن دلم بچه میخواد 

چرا کسی منو نمیخواد؟ چرا من به چشم کسی نمیام برای ازدواج؟ چرا خواستگار سنتی ندارم؟ 

ارمان کجاس

اگر بمیرم مامان بابام تا مدتها شب و روز تو قبرستون بالای سرم خواهند موند، چون میخوان مطمئن بشن با پسرای قبر بغلی نمیریزم رو هم ، قبل ۹ برمیگردم تو قبرم و شب بیرون قبرم جایی نمونم:)))))اخرش همه رفیقام شوهر میکنن و من میشم اون رفیق مجرد عیاشی که شوهراشون میگن باهاش نگرد🙄🤘

واااای خدای من دقیقا منم اینطوری شده بودم. دکترساینا رو پیدا کردم و از دکترای اونجا مشورت گرفتم و مشکلم حل شد. [اینجا کلیک کن]

مگه کالایی بگیرنت؟چرا به فکر پیشرفت و زندگی خودت نیستی

مامانِ کارِن و هاکان ❤اینجا یه سایت عمومی هست وقتی تاپیک میزنی نه من از زندگی تو کامل خبردارم نه تو منظور منو ممکنه کامل متوجه شی پس اگه نظری دادم ناراحتت کرد ریپلای نزن قضاوت کردی حلالت نمیکنم خداازت نگذره چون برام مهم نیست  وقتی یکی تاپیک میزنه عکس ان تی میذاره نگین یا دختره یا پسر  نگین دکتر نفهمیده ما ازکجابفهمیم جواب ندین بهتره این حرفا خیلی خز شده دیگه  
2149

چندسالته گلم از کدوم شهری؟

خدایا منو به آرزوی همیشگی ام برسون ... همیشه آرزو داشتم تو زندگیم یه پسر داشته باشم که اسمشو بزارم رضا .. قربون اسم‌قشنگت بره مادرت ❤❤ و یه دختر خوشگل و مهربون که اسمشو بزارم بهار 💚💚 چون وقتی بیاد زندگیم‌گلستون میشه.. آی فدات بشم‌‌ تیکه‌وجودم🎀 اللهم صل علی محمد وآل محمدوعجل فرجهم🌷🌸🌷(بزودی دراین مکان تیکربارداری نصب میشود) ننه‌ی رضام😎

وقتی بشینی تو خونه و تو جامعه فعال نباشی چجوری میخواید یکی شمارو ببینه و بپسنده

مهم زمان ازدواج نیست مهم اون انتخابه درسته

اینکه آدم راضی باشه با هرکسی وصلت کنه اوج فاجعه است

عضو گروه رز زد تاپیک مانکن های پاییزی 💛💛💛💛وزن شروع:۷۱.۴۰۰ وزن فعلی:۶۹ وزن هدف تا یلدا:۶۵ شایدم ۶۰ خدارو چه دیدی من میتونم

عزیزم منم دارم ۲۵ میشم ولی مجردم

توی ازدواج باید صبر و حوصله داشته باشی تا کیس مورد نظر پیدا بشه

اگه اهدافت دنبال کنی دیگه به ازدواج هم فکر نمیکنی و مهمترین هدف زندگیت نمیشه

خداجونم بی بهونه دوستت دارم😍💖                                       تایپ فارسی وانگلیسی؛ اکسل و پاورپوینت با کمترین قیمت انجام میدم .برای سفارش به آیدیUtypebot@ پیام بدید
2050
2143
2051