2410
2553

نامزدم باهام رابطه برقرار میکرد و میگف ما زن وشوهریم چندوقت دیگ عقد میکنیم رابطه درحد لب و...وسطحی...میگف دوست دارم

به خاطر سخت گیریای بابام عقد عقب میوفتاد تااینکه چندوقت پیش کلا نامزدم نامزدیو بهم زد و گف دوست ندارم از چشم افتادی گف نیاز جسم همه میتونن تامین کنن تو نیاز روحم تامین نمیکنی خیلی حالم بده یعنی خدا میبینه 

من تجربه اش کردم خدا ی بلایی سرش آورد شک نکن فقط صبر داشته باش هبچ وقا توی زندگی خوشی نمیبینه

مهربون میشه واسه سلامتی وظهورامام زمانت یدونه صلوات بفرستی 😍 ای که مرا خوانده ایی راه نشانم بده ❤   راستی :پرفایلم یکی از آروزهامه اگه دوست داشتی واسم دعا کن بهش برسم و کنکور سراسری فرهنگیان قبول بشم  دوست خوبم   خانم معلم آینده  👩‍🏫  قول میدم واسه دانش آموزهام ی معلم خوب و مهربون باشم❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
حتما اتفاقی افتاده حتما دعوایی شده ک اینجور گفته  یا کامل تعریف کنید یا نکنید اصن

ن فقط بابام سخت گیره هی شرط گذاشت براش چندبار عقد عقب افتاد عصبی شد وگرنه هیچ دعوایی نبوده

2714
من تجربه اش کردم خدا ی بلایی سرش آورد شک نکن فقط صبر داشته باش هبچ وقا توی زندگی خوشی نمیبینه

من اینقد احمقم ک حتی دلم نمیاد بلا سرش بیاد...فقط دلم خیلی شکسته میخوام حالم خوب شه

من اینقد احمقم ک حتی دلم نمیاد بلا سرش بیاد...فقط دلم خیلی شکسته میخوام حالم خوب شه

انقد ساده نباش  خیلی ادم بی وجودی بوده  نشونتو ازت گزفت

مهربون میشه واسه سلامتی وظهورامام زمانت یدونه صلوات بفرستی 😍 ای که مرا خوانده ایی راه نشانم بده ❤   راستی :پرفایلم یکی از آروزهامه اگه دوست داشتی واسم دعا کن بهش برسم و کنکور سراسری فرهنگیان قبول بشم  دوست خوبم   خانم معلم آینده  👩‍🏫  قول میدم واسه دانش آموزهام ی معلم خوب و مهربون باشم❤
اره...ولی دلم دیگ خوب نمیشه

پس خداروشکرکه روی کثیفشوزودنشونت داده اگه بعدیه بچه ولت میکردچی الانم واگذارش کن به خداوبه فکرایندت باش

زخمهاخوب میشونداما"خوب "شدن با مثل روزاول شدن خیلی فرق داره....💔
2706