2137
2106

نامزدم باهام رابطه برقرار میکرد و میگف ما زن وشوهریم چندوقت دیگ عقد میکنیم رابطه درحد لب و...وسطحی...میگف دوست دارم

به خاطر سخت گیریای بابام عقد عقب میوفتاد تااینکه چندوقت پیش کلا نامزدم نامزدیو بهم زد و گف دوست ندارم از چشم افتادی گف نیاز جسم همه میتونن تامین کنن تو نیاز روحم تامین نمیکنی خیلی حالم بده یعنی خدا میبینه 

من تجربه اش کردم خدا ی بلایی سرش آورد شک نکن فقط صبر داشته باش هبچ وقا توی زندگی خوشی نمیبینه

من ی دختر قوی هستم 💪 به امید خدا میرم سر خونه زندیگم   و خوشبخت میشم مهربون حالا که امضامو خوندی به نیت شهدای گمنام صلوات بفرست واسه خوشبختیم 😘😘

آیا می‌دانید در هفته ۳۶ بارداری باید برای ذخیره خون بندناف نوزادتان ثبت‌نام کنید؟!

2149
حتما اتفاقی افتاده حتما دعوایی شده ک اینجور گفته  یا کامل تعریف کنید یا نکنید اصن

ن فقط بابام سخت گیره هی شرط گذاشت براش چندبار عقد عقب افتاد عصبی شد وگرنه هیچ دعوایی نبوده

من تجربه اش کردم خدا ی بلایی سرش آورد شک نکن فقط صبر داشته باش هبچ وقا توی زندگی خوشی نمیبینه

من اینقد احمقم ک حتی دلم نمیاد بلا سرش بیاد...فقط دلم خیلی شکسته میخوام حالم خوب شه

2050
من اینقد احمقم ک حتی دلم نمیاد بلا سرش بیاد...فقط دلم خیلی شکسته میخوام حالم خوب شه

انقد ساده نباش  خیلی ادم بی وجودی بوده  نشونتو ازت گزفت

من ی دختر قوی هستم 💪 به امید خدا میرم سر خونه زندیگم   و خوشبخت میشم مهربون حالا که امضامو خوندی به نیت شهدای گمنام صلوات بفرست واسه خوشبختیم 😘😘
اره...ولی دلم دیگ خوب نمیشه

پس خداروشکرکه روی کثیفشوزودنشونت داده اگه بعدیه بچه ولت میکردچی الانم واگذارش کن به خداوبه فکرایندت باش

فقط 6 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
محمدم پسرقشنگم مشتقانه منتظرگرفتن دستای کوچولوتم😍دوستان لطفابرای سلامتی نی نیم صلوات بفرستین💖😘
2087
چی شد طرف؟چه بلایی سرش اومد؟

رفت با همونی که باهاش باهام خیانت کرد  نامزد کرد بعد نامزدیشون به هم خورد الان معتاده شده

برنگشت بهت؟

دوباره پیشنهاد دادن که برگردن ولی دیگه قبول نکردم خداکنه هیچ وقت توی زندگیش روز خوش نبینه 

2051