2157
2106

ملک

اگر بمیرم مامان بابام تا مدتها شب و روز تو قبرستون بالای سرم خواهند موند، چون میخوان مطمئن بشن با پسرای قبر بغلی نمیریزم رو هم ، قبل ۹ برمیگردم تو قبرم و شب بیرون قبرم جایی نمونم:)))))اخرش همه رفیقام شوهر میکنن و من میشم اون رفیق مجرد عیاشی که شوهراشون میگن باهاش نگرد🙄🤘

قفس

اگر بمیرم مامان بابام تا مدتها شب و روز تو قبرستون بالای سرم خواهند موند، چون میخوان مطمئن بشن با پسرای قبر بغلی نمیریزم رو هم ، قبل ۹ برمیگردم تو قبرم و شب بیرون قبرم جایی نمونم:)))))اخرش همه رفیقام شوهر میکنن و من میشم اون رفیق مجرد عیاشی که شوهراشون میگن باهاش نگرد🙄🤘

عزیزم من هم درست تجربه مشابه تورو داشتم تا اینکه با دکترساینا آشنا شدم. هم مشکلم برطرف شد هم جواب سوالهام رو گرفتم.

پیشنهاد میکنم تو هم اینجا کلیک کنی و سوالت رو باهاشون درمیون بزاری.

2149

درام خانوادگی نمیدونم ولی بازی بخت رو دوست دارم 

دختره خیلییییی دوست داشتنیه 

مندرسم را خوب خوانده بودم!!!اماده برای برای کنکوری موفق.همه چیز داشت خوب پیش میرفت .از روی برنامه ی قبلی با تست ادبیات شروع کردم..که ای کاش این کار را نمیکردم ..سوال اول ارایه ی ادبی بود ،شعری از هوشنگ ابتهاج .”بسترم،صدفخالییکتنهاییست و تو چونمرواریدگردنآویزکساندگری.."و نتیجه ی این شعر کنکوری با رتبه ی افتضاح بود ...!راستش من سر جلسه تمام داستان های خفته در این شعر را به چشم دیدم  ! دیدم که اینگونه پریشان شدم . همه سرگرم تست زدن و کسی سرگردان در خیابان  !نمیدانم هوشنگ ابتهاج را نبخشم یا مشاور را که گفت با ادبیات شروع کن حتما ۱۰۰میزنی! هیچ کدام فکر اینجا را نکرده بودیم که طراح بایک شعر نیم خطی گذشته را گره بزند به اینده!  فدای سرت مهم نیست دلبر جان 🌑

هیشکدوم از ترکیه ای ها ارزش دیدن ندارن

باز عشق ممنوع خوب بود هم لوکیشن و بازیگراش خوب بودن وحداقل اخرش خیانت کارا ب سزای اعمالشون رسیدن

تو فیلمای ترک الان که خیانت کارا قهرمان داستان هستن

لطفابرای نیتم صلوات بفرستید،بگید منم بفرستم براتون ،ممنون😊
قشنگه؟

اره 

2050
هیشکدوم از ترکیه ای ها ارزش دیدن ندارن باز عشق ممنوع خوب بود هم لوکیشن و بازیگراش خوب بودن وحداقل ا ...

ولی خیلی دیدنیه من سیب ممنوعه میبینم ولی اونم هفته ای یه بار مییاد خیلی خوشم مییاد از این فیلم

2087
قشنگه فیلمه ؟ خوددت میبینی؟

ارهمن دختره رو خیلی دوست دارم 

با نمکه کاراش 

مندرسم را خوب خوانده بودم!!!اماده برای برای کنکوری موفق.همه چیز داشت خوب پیش میرفت .از روی برنامه ی قبلی با تست ادبیات شروع کردم..که ای کاش این کار را نمیکردم ..سوال اول ارایه ی ادبی بود ،شعری از هوشنگ ابتهاج .”بسترم،صدفخالییکتنهاییست و تو چونمرواریدگردنآویزکساندگری.."و نتیجه ی این شعر کنکوری با رتبه ی افتضاح بود ...!راستش من سر جلسه تمام داستان های خفته در این شعر را به چشم دیدم  ! دیدم که اینگونه پریشان شدم . همه سرگرم تست زدن و کسی سرگردان در خیابان  !نمیدانم هوشنگ ابتهاج را نبخشم یا مشاور را که گفت با ادبیات شروع کن حتما ۱۰۰میزنی! هیچ کدام فکر اینجا را نکرده بودیم که طراح بایک شعر نیم خطی گذشته را گره بزند به اینده!  فدای سرت مهم نیست دلبر جان 🌑

بازی بخت

هرکی حقوقتو پرسيد یه عدد بگو که اندازه افکارش باشه. اگه بيشتر از ظرفيتش باشه و راستشو بگی نوع نگاهش بهت عوض می‌شه. به آدما چیزایی رو بگو که اندازه‌ و ظرفیت شنیدنش روداشته باشن!!!
2051