2703
2553
عنوان

میشه پزشکی و بازیگریو در کنار هم ادمه داد؟

| مشاهده متن کامل بحث + 919 بازدید | 75 پست
الان چند تا دکتر بین هنرپیشه های خودمون هستش

اونا پزشکی نخوندن دکترای یچیز دگ رو دارن. هرکی ک دکتره ک پزشک نیست. اونی ک هم پزشکه و بازیگر شده اول پزشکیشو خونده تموم کرده بعد رفته دنبال بازیگری. ن اینکه هردوشو بخای باهم داشته باشی

اللهُمَّ صَلِّ عَلی سَیِّدِنا وَ مَولانا وَ شَفیعِنا 💚مُحَمَّد💚 وَ عَلی آلِهِ وَ صَحبِهِ وَ سَلِّم...پروردگارا دیدار و شفاعت سردار دو عالم محمد مصطفی(ص) را در سرای آخرت نصیبمان گردان🙏❤ 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

هم خر رو میخوای هم خرما 😬نه خیلی سخته نمیشه خود پزشکی اونم اگه عمومی باشی 9 سال طول میکشه... /:

من عاشق صفرم!شاید بی ارزش به نظر برسه ولی در واقع قدرت مطلقه!میتونه به یه عدد ارزش بده یا همه چیو ازش بگیره! قدرت پول به رقم اولش نیست به تعداد صفرهای جلوشه... 

داری بازیگرانی که مدرک پزشکی دارند و بازیگرم هستند. 

بگین دعاتون کنم هرموقع خواستین♡.توی تاپیک هایی ک میخوان واسشون دعا کنید من رو تگ کنید. شما هم اگه دوست داشتید دعام کنید♥️♥️
الان چند تا دکتر بین هنرپیشه های خودمون هستش

بله برای همین میگم شدنیه؟

...گر نباشد رنگ رویا به چه دل باید سپرد/!؟...                            ( گفت چشم تنگ دنیا دوست را                                               یا قناعت پرکند یا خاک گور ._.                                                    خب لازم شد بگم ک من متولد ۸۸نیستم و این عددو برای اوکی شدن کاربریم همینجوری الکی گذاشتم لطفا هی نگید متولد ۸۸ام(با تشکر)😂❤
چند تا دکتر بین بازیگرا هست یکیش صاحب ساختمان پزشکان تو فیلم دکتر نیما دکتر بیهوشیه

اون سنشو میدونی چقده؟؟ اول درسشو خونده مشغول ب کار شده بعد چننند سال اومده بازیگر شده

اللهُمَّ صَلِّ عَلی سَیِّدِنا وَ مَولانا وَ شَفیعِنا 💚مُحَمَّد💚 وَ عَلی آلِهِ وَ صَحبِهِ وَ سَلِّم...پروردگارا دیدار و شفاعت سردار دو عالم محمد مصطفی(ص) را در سرای آخرت نصیبمان گردان🙏❤ 
2714
سلام عزیزم بله میشه اما زمانیکه تمرکزتون روی یک چیز باشه در اون پیشرفت بهتری خواهید داشت

خب میخوام تمرکزم بین دوتاش باشه چون هردوشو دوست دارم

...گر نباشد رنگ رویا به چه دل باید سپرد/!؟...                            ( گفت چشم تنگ دنیا دوست را                                               یا قناعت پرکند یا خاک گور ._.                                                    خب لازم شد بگم ک من متولد ۸۸نیستم و این عددو برای اوکی شدن کاربریم همینجوری الکی گذاشتم لطفا هی نگید متولد ۸۸ام(با تشکر)😂❤
بله برای همین میگم شدنیه؟

اره هست انسان قادر به هرچیزی میتونه باشه عزیزم دیگه چه سوالیه

بگین دعاتون کنم هرموقع خواستین♡.توی تاپیک هایی ک میخوان واسشون دعا کنید من رو تگ کنید. شما هم اگه دوست داشتید دعام کنید♥️♥️
اونا پزشکی نخوندن دکترای یچیز دگ رو دارن. هرکی ک دکتره ک پزشک نیست. اونی ک هم پزشکه و بازیگر شده اول ...

ولی خواستن توانستن است،همه کارها یا اتفاقات یه بار اولی داشتن،میشه پزشکی رو در دانشگاه ادامه داد و کلاس های بازیگری هم شرکت کرد

کاربر آقا هستم
کلاس بازیگری منظورته؟ یا دانشگاه بازیگری بخونی؟

کلاس بازیگری

لااقل بزار سنت به کنکور برسه بعد بپرس

خب میخوام تحقیق کنم راجع بهش زیاد دور نیست

من دوس دارم خب رویام و هدفمه😢

ممکن نیس اخه پزشک بشی درقبال تعهدی که دادی مسیولی ونمیتونی مثلا برای یه پروژه سریالی چندین ماهه پزشکیتو بذاری کنار وبعدش دوباره برگردی وخیلی دردسرای دیگه.اخرش مجبور میشی یکیشو بذاری کنار

آبجیای مهربونم میشه واسه سلامتی بچهام یه صلوات بفرستین😘💚
2706